
Electric Trike Rau Cov Neeg Laus
Muaj kev paub txog yav tom ntej ntawm tus kheej txav mus los nrog peb Cov Hluav Taws Xob Trike rau Cov Neeg Laus, qhov kev daws teeb meem muaj zog thiab muaj txiaj ntsig tsim los hloov kho koj txoj kev mus ncig txhua hnub. Kev khav theeb 500W lub cev muaj zog, qhov kev sib tw no sib zog ua ke nrog kev ua tau zoo thiab kev ntseeg siab, ua kom lub zog muaj zog thiab kev lom zem rau ...
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 501 - 800W |
| Qhov hluav taws xob | 60V |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov siab tshaj plaws | 30-50Km/h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 5-7h |
| Qib Muaj peev xwm | 15-20 degree |
| Tsav Mileage | 30-50km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Daim ntawv pov thawj | CCC |
| Cov neeg caij tsheb | 2 |
| Nres System | Pem hauv ntej disc + rear nruas |
| Tyre Loj | 14" |
| Qhov hnyav | 100-200kg |
| Payload Peev xwm | 300-400kg |
| Qauv nab npawb | XL-Q 7 |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tianjin, Suav |
| Loj | Customizable |
| Nres hom | Electronic Brake |
| Kev ncua | Tsheb Suspension |
| Teeb | LED Lub Taub Hau Teeb |
| Khoom npe | Fais Tricycle |
| Yam khoom npe | electric tricycle qaib ntxhw |
| Ntsiab lus | neeg laus hluav taws xob tricycle |
| Nres system | pem hauv ntej thiab nram qab dual nruas brakes |
| Lub log loj | 14 nti |
| OEM/ODM | txais |
| Kev siv | electric neeg nrog caij tricycle |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv pob |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim ib hlis |


Nrog lub tsheb hnyav ntawm 85kg, peb lub tshuab hluav taws xob trike ua rau qhov sib npaug zoo tshaj plaws ntawm kev ua haujlwm ntev thiab kev ua haujlwm, muab kev ruaj ntseg yam tsis muaj kev cuam tshuam ntawm kev nrawm. Qhov siab tshaj plaws tsim ceev ntawm Less tshaj los yog sib npaug rau 30KM / H thiab ib tug zoo kawg li kev ncua deb ntawm Greater tshaj los yog sib npaug zos rau 30KM ua rau nws yog ib tug zoo tagnrho companion rau ob qho tib si luv luv mus ncig teb chaws mus ncig teb chaws thiab ncua kev mus ncig, xa unparalleled yooj yim rau cov neeg caij tsheb.


Peb lub tshuab hluav taws xob trike yog tus nqi sib tw, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo nkauj rau cov neeg uas nyiam qhov tseem ceeb ntawm ob qho tib si zoo thiab pheej yig. Nrog rau kev muag khoom ncaj qha, koj tuaj yeem nug thiab txiav txim qhov tshiab trike ntawm tus nqi zoo, kom ntseeg tau tias koj muaj kev sib xyaw zoo tshaj plaws ntawm kev ua tau zoo, kev yooj yim, thiab tus nqi zoo.

Cim npe nrov: hluav taws xob trike rau cov neeg laus, Tuam Tshoj hluav taws xob trike rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Fais Tricycle
Tom ntej: Fais Tricycle Rau Cov Neeg Laus
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
