
Mobility 3 Log Scooter
Cov Neeg Laus Leisure Electric Tricycle Mobility Scooter nrog Foldable Rooj rau Cov Neeg Tsis Taus
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 501 - 800W |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Hom Lub Npe |
DAODEBAO |
| Qhov siab tshaj plaws | Tsawg dua lossis sib npaug li 30Km / h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 5-7h |
| Qib Muaj peev xwm | Ntau tshaj lossis sib npaug li 25 degree |
| Tsav Mileage | 70-90km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Qauv nab npawb |
XL -17H |
| Daim ntawv pov thawj | Eec, DOT, GCC |
| Cov neeg caij tsheb | 2 |
| Tyre Loj | 3.00-10 |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Loj | 1450 * 650 * 1000 hli |
| Kev siv | Cargo, Neeg nrog caij, Cargo thiab neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Roj teeb | 60V20AH LEAD ACID roj teeb |
| Thauj Pob | Jinju |
| Specification | kev cai loj |
| Keeb kwm | Tuam Tshoj |
| Roj teeb muaj peev xwm | 48v20 ua |
| Hwj chim | 60V500W |
| RATED LOAD | <200KGS |
| Rated Load | 200 kgs |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Chaw nres nkoj | Tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim ib lub lis piam |


Hauv plawv ntawm qhov tshwj xeeb scooter no yog 500W lub cev muaj zog, xa lub zog muaj zog rau kev zoo siab thiab muaj txiaj ntsig zoo. Glide hla lub nroog zoo li tsis muaj zog, txawm tias koj tab tom taug kev hauv txoj kev bustling lossis caij nkoj hauv txoj hauv kev zoo nkauj. Lub rear dual disc nres system ua kom meej meej thiab txhim khu kev qha braking, muab koj lub siab ntawm kev tswj thiab kev nyab xeeb.


Teeb koj txoj hauv kev nrog kev ntseeg siab siv lub teeb hauv LED teeb thiab tig teeb liab, ua kom pom kev pom thaum nruab hnub thiab hmo ntuj. Qhov rov qab iav system ntxiv txheej txheej ntawm kev yooj yim, ua kom nres tsheb thiab ua haujlwm hauv qhov chaw nruj. Hloov ntawm peb hom kev ceev kom haum koj lub caij mus rau koj qhov kev nyiam, txawm tias koj nyob hauv lub siab rau kev caij nkoj yooj yim lossis kev nrawm nrawm.


Dab tsi ntxiv, peb lub scooter yog tus nqi sib tw, ua rau nws xaiv tsis tau rau cov neeg nrhiav kev pheej yig yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo. Nrog rau kev muag khoom ncaj qha, koj tuaj yeem txaus siab rau cov txiaj ntsig ntawm kev ua haujlwm siab scooter ntawm tus nqi tsis txaus ntseeg. Tsis txhob plam lub sijhawm los hloov pauv koj txoj kev taug mus los - nug thiab xaj koj Lub Tsheb 3 Log Scooter hnub no!
Cim npe nrov: Tuam Tshoj mobility 3 log scooter manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
