
Electric Mobility Scooter Rau Cov Neeg Laus
600watts C18 Kub Muag Hoobkas Lag luam wholesale High Quality Electric Tricycles Rau Cov Neeg Laus peb lub log hluav taws xob scooter
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 501 - 800W |
| Qhov hluav taws xob | 60V |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qhov siab tshaj plaws | 50-70Km/h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 5-7h |
| Qib Muaj peev xwm | 20-25 degree |
| Tsav Mileage | 70-90km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Qauv nab npawb | XL-C11 |
| Tyre Loj | 300-10 lub tshuab nqus tsev hlau log nrog lub hau npog |
| Payload Peev xwm | 100-200kg |
| Hom tsav tsheb | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | Dezhou Xinrui Tshiab Zog Technology Co., Ltd |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Shandong, Suav teb |
| Khoom npe | Fais Tricycle |
| Qhov hluav taws xob | 48V/60V 20A/32A |
| Kev siv | Tsheb thauj neeg caij tsheb |
| Nres | Pem Hauv Ntej Nres Tsheb Nres Ob Chav Nres |
| Xim | Customized Xim |
| Logo | Txais Customized Logo |
| Khoom siv | Stainless hlau |
| Max loading | 200 KGS |
| Tus tswj | 12 cev |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Optionally Ntim, Cardboard Box los yog Hlau Rack |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim ib hlis |


Lub plawv ntawm cov scooters no nyob rau hauv lawv cov roj teeb ntev ntev, kom ntseeg tau tias koj txoj kev taug kev tsis yog kev zoo siab xwb tab sis kuj tseem muaj sia nyob. Nrog lub siab tshaj plaws tsim ceev ntawm Tsawg dua los yog sib npaug rau 30KM / H thiab ib qho kev nthuav dav txuas ntxiv ntawm Ntau dua lossis sib npaug li 30KM, koj tuaj yeem ntseeg siab taug kev los ntawm txoj kev hauv nroog lossis thaj chaw hauv nroog tau yooj yim, mus txog koj lub hom phiaj yam tsis muaj kev txhawj xeeb ntawm kev them rov qab ntau zaus.


Ntxiv qhov kov ntawm kev ua kom zoo rau koj lub caij, peb cov scooters khav theeb xim xim xim ib puag ncig, qhia txog peb txoj kev mob siab rau kev ruaj khov thiab kev tsim qauv zoo nkauj. Tshaj li lawv qhov kev thov kom zoo nkauj, cov scooters no yog tus nqi sib tw, ua rau lawv qhov kev xaiv zoo nkauj rau cov neeg uas muaj txiaj ntsig zoo thiab pheej yig.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj Electric Movility scooters rau cov neeg laus, Tuam Tshoj electric Mobility scooters rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Laus Leisure Scooter
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
