
Laus Leisure Scooter
Electric tricycle 600w motorized trike scooter maus taus 3 log tricycle rau cov me nyuam mos slingshot rau cov neeg laus
Khoom Taw qhia
| Gears | 3 Ceev |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Log Loj | 14" |
| Qhov hluav taws xob | 48V/60V |
| Fais fab mov | LEAD-ACID roj teeb |
| Braking System | Pem hauv ntej thiab nram qab nruas hom |
| Roj teeb muaj peev xwm | 20Ah/22 Aw |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XL-A 8 |
| Ntau yam rau lub zog | 35-45 km |
| Max Ceev | <30km/h |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Integrated Roj teeb |
| Khoom npe | Fais Tricycle |
| Lub cev muaj zog | 600W/800W/1000W |
| Roj teeb | 48V 20ah Lead Acid Roj teeb |
| Log tsheb | Vaccum Tyre |
| Rated Passenger Capacity | Peb Lub Rooj |
| Zaub | LCD zaub |
| Max Load | 300 Kg |
| Ntsiab lus | Tricycle Electric Tsheb tuam |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv |
| Chaw nres nkoj | Qingdao/Ningbo/Shanghai/Tianjin/Guangzhou |
| Muaj peev xwm muab khoom | 3000 Daim / Daim ib hnub |


Lub neej ntev ntawm koj txoj kev taug kev yog lav los ntawm lub roj teeb uas siv tau ntev, muab lub sijhawm ntev ntawm kev tshawb nrhiav yam tsis muaj kev txhawj xeeb ntawm kev siv ntau zaus. Crafted nrog stability nyob rau hauv lub siab, lub scooter tus tsim muab ib tug ruaj ntseg thiab sib npaug lub cev, txhawb kev ntseeg siab thiab yooj yim ntawm kev siv rau cov neeg caij tsheb ntawm txhua theem kev txawj.


Kev taug kev los ntawm ntau qhov xwm txheej huab cua yog cua daj cua dub nrog cov tuav tsis muaj dej, muab kev tuav ruaj ntseg txawm tias nyob hauv cov dej ntub dej. Lub vaj huam sib luag saib hmo ntuj thiab lub teeb ci ntsa iab kom pom kev pom thaum yav tsaus ntuj caij tsheb, ua qhov tseem ceeb ntawm kev nyab xeeb thiab kev ntseeg siab hauv qhov chaw tsis muaj teeb pom kev zoo.


Kev them taus yog qhov tseem ceeb, thiab peb lub scooter yog tus nqi sib tw, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo rau cov neeg nrhiav qhov zoo yam tsis muaj kev cuam tshuam. Nrog rau kev muag khoom ncaj qha, koj tuaj yeem txaus siab rau cov txiaj ntsig ntawm qhov muaj txiaj ntsig zoo thiab nyiam scooter ntawm tus nqi tsis txaus ntseeg.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj cov laus leisure scooter manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
