
Fais Tricycle Rau Cov Neeg Laus
Pib taug kev ntawm kev yooj yim thiab ntau yam tsis sib xws nrog peb Cov Hluav Taws Xob Tricycle rau Cov Neeg Laus, ua tib zoo tsim los txhawb koj txoj kev mus ncig. Propelled los ntawm lub zog 500W hlau nplaum lub cev muaj zog, lub tsheb kauj vab no muab kev caij tsheb muaj zog thiab muaj txiaj ntsig, ua kom koj cov kev mus ncig txhua hnub yog ...
Khoom Taw qhia
| Hom maus taus | Fais maus taus |
| Max. Ceev | 30-40km/h |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XL-Q 6 |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj |
| Tus tswj | 12T 30A |
| Zaub | LED |
| Roj teeb muaj peev xwm | 60/72V 20AH |
| Tyre Size (Pem hauv ntej / nram qab) | 300-8 |
| Brakes (Pem hauv ntej / nram qab) | DRUM BRAKE + Nruas BRAKE |
| Lub sijhawm them nyiaj | 6-8 Teev |
| USB | AVALIABLE |
| Lub cev muaj zog | 500W |
| Lub taub hau teeb | LED |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | sib tham |
| Chaw nres nkoj | Shanghai, Tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub hli |


Nruab nrog 48V-60V universal 12-tube ntse maub los, peb lub tsheb kauj vab sawv cev rau qhov kawg ntawm kev tsim kho thev naus laus zis. Cov maub los no ua kom zoo tshaj qhov kev ua tau zoo, muab kev sib tw thiab kev caij tsheb. Pem hauv ntej thiab nram qab 110 hub nres, ua tiav los ntawm ko taw nres, lav meej meej thiab txhim khu kev qha nres lub zog, ua kom koj muaj kev nyab xeeb ntawm txhua txoj kev.


Nyob twj ywm paub thiab tswj nrog cov cuab yeej digital LCD, yooj yim tso rau kev nkag tau yooj yim. Lub teeb ci ntsa iab ci ntsa iab koj txoj hauv kev, ua kom pom kev pom thaum hmo ntuj. Waterproof tig kov ntxiv durability thiab kev ntseeg siab, tso cai rau koj mus rau kev ntseeg siab los ntawm ntau yam huab cua.


Tus nqi sib tw, peb Cov Hluav Taws Xob Tricycle rau Cov Neeg Laus muaj tus nqi tshwj xeeb yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo. Nrog rau kev muag khoom ncaj qha, koj tuaj yeem nug thiab txiav txim siab lub tsheb kauj vab uas muaj txiaj ntsig zoo ntawm tus nqi zoo, muaj kev sib xyaw zoo tshaj plaws ntawm kev ua tau zoo, kev ruaj ntseg, thiab kev yooj yim. Hloov pauv koj txoj kev mus ncig txhua hnub - nug tam sim no thiab tuav lub sijhawm tshiab ntawm lub tsheb kauj vab hluav taws xob.
Cim npe nrov: electric tricycle rau cov neeg laus, Tuam Tshoj fais tricycle rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Fais Trike Log Rau Cov Neeg Laus
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
