
Fais Tricycle
Qhia peb Cov Hluav Taws Xob Tricycle, kev daws teeb meem ntau yam thiab muaj kev ntseeg siab rau kev caij tsheb hauv nroog niaj hnub uas sib txuas ua ke ntawm lub zog, kev nyab xeeb, thiab cov yam ntxwv zoo rau tsev neeg. Lub plawv ntawm lub tsheb kauj vab no yog nws lub zog 500W lub cev muaj zog, xa cov kev ua tau zoo uas ua rau txhua qhov kev caij tsheb du thiab ...
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 351 - 500w |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov siab tshaj plaws | 30-50Km/h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 7-9h |
| Qib Muaj peev xwm | Ntau tshaj lossis sib npaug li 25 degree |
| Tsav Mileage | 50-70km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Daim ntawv pov thawj | Eec |
| Cov neeg caij tsheb | 3 |
| Nres System | Pem hauv ntej nruas + rear nruas |
| Tyre Loj | 14" Tubeless log tsheb |
| Ncua hnyav | 100-200kg |
| Payload Peev xwm | 200-300kg |
| Hom tsav tsheb | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | TaoHao |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Loj | 1450mm x 1000mm x 600mm |
| Keeb kwm | Tuam Tshoj, Hebei |
| MOQ | 10 units |
| Hom lub npe | DAODEBAO / OEM |
| ODM & OEM | Txais tau |
| Lub log | 14 nti |
| Xim | Customized |
| Logo | Customized |
| Qauv nab npawb | XL-X1S |
| Lo lus tseem ceeb | Fais tsheb kauj vab |
| Warranty | 3 Xyoo |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1. Tshem tawm cov khoom siv los ntawm lub thav duab thiab qhwv lawv kom nruj nrog ua npuas ncauj phaj. Tiv thaiv qhov chaw uas tsis tuaj yeem tshem tawm nrog npuas qhwv 2. Sau rau hauv qab ntawm lub thawv nrog ua npuas ncauj thiab tso cov khoom tawg, cov khoom siv thiab cov roj teeb. 3. Kho cov khoom hauv lub thawv ntawv thiab siv lub thawv ntim cov ntawv nplaum los muab khi thiab kho 4. Sau cov cim shipping thiab ceev faj ntawm lub thawv 5.Or customized raws li cov neeg siv khoom xav tau |
| Muaj peev xwm muab khoom | 3000 Unit/Units ib lis piam |


Nyob twj ywm paub thiab tswj nrog cov cuab yeej digital LCD, muab cov tswv yim tso rau kev nkag tau yooj yim. Coj kev ntseeg siab thaum caij hmo ntuj nrog lub teeb ci ntsa iab, ua kom pom kev pom thiab kev nyab xeeb hauv cov teeb pom kev tsawg. Cov tuav dej tsis muaj dej ntxiv cov kav ntev, tso cai rau koj los daws ntau yam huab cua yam tsis muaj kev cuam tshuam ntawm kev tuav thiab tswj.


Practicality ua tau raws li qhov yooj yim nrog lub pob tawb cia rau pem hauv ntej, tso cai rau koj nqa koj cov khoom siv zog. Txawm hais tias nws yog khoom noj khoom haus, cov khoom siv ntawm tus kheej, lossis cov khoom tseem ceeb rau ib hnub, lub tsheb kauj vab muab qhov chaw txaus rau koj txoj kev yooj yim.


Nkag mus rau hauv lub sijhawm tshiab ntawm kev txav mus los hauv nroog - nug tam sim no thiab paub txog kev sib xyaw ua ke zoo tshaj plaws ntawm lub zog, kev nyab xeeb, thiab kev tsim qauv tsim rau tsev neeg nrog peb lub Electric Tricycle. Hloov kho koj txoj kev mus ncig txhua hnub thiab tsim kev nco mus ntev ntawm txoj kev nrog lub tsheb kauj vab uas sib xyaw ua haujlwm thiab kev them taus seamlessly.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj electric tricycle manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Hluav taws xob Trike
Tom ntej: Electric Trike Rau Cov Neeg Laus
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
