
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 351 - 500w |
| Qhov hluav taws xob | 60V |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XL-A 7 |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 5-7h |
| Qib Muaj peev xwm | Ntau tshaj lossis sib npaug li 25 degree |
| Tsav Mileage | 50-70km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Daim ntawv pov thawj | Ib, CCC |
| Cov neeg caij tsheb | 2 |
| Nres System | Pem hauv ntej nruas + rear nruas |
| Tyre Loj | 3.00-8 Hlau Log Rim |
| Qhov hnyav | Tsawg dua los yog sib npaug li 100kg |
| Payload Peev xwm | 200-300kg |
| Hom tsav tsheb | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | PuTian |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj |
| Loj | 1840 * 730 * 1010 hli |
| Tsheb Nyhav: | 97kg ua |
| Lub cev muaj zog: | 60V 500W |
| Controller: | 60V 12-Cov |
| Roj teeb: | 20 AW |
| Pem hauv ntej Absorber: | Inner Spring Hydraulic Shock Absorber |
| rear qag: | Center Differential Split |
| Zaub: | Digital |
| Instrument Display Cov ntsiab lus: | Roj teeb / voltage / ceev |
| Lub teeb taub hau: | LED |
| Ntim Cov Lus Qhia | Carton ntim |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 184 X 73 X 101 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 100 000 kg |


Featuring hub brakes ntawm ob sab pem hauv ntej thiab nram qab, peb cov tricycles muab kev ruaj ntseg nres lub zog, ua kom koj muaj kev nyab xeeb ntawm txhua lub caij. Cov log tsheb tsis zoo no tsis tsuas yog txhim kho tag nrho cov kev ua tau zoo tab sis kuj tseem ua rau kev taug kev yooj yim dua thiab tiv taus ntau dua, tso cai rau koj hla ntau qhov chaw nrog yooj yim.


Tsim los rau kev nplij siab thiab yooj yim, peb lub tsheb kauj vab muaj lub ntsej muag tsib lub hnub qub tsis muaj dej tsis zoo, ua kom muaj kev ruaj ntseg txawm tias huab cua tsis zoo. Cov xim pleev xim rau ib puag ncig tsis yog tsuas yog ntxiv qhov kov ntawm sophistication tab sis kuj qhia txog peb txoj kev mob siab rau kev tsim khoom lag luam zoo thiab muaj txiaj ntsig zoo.


Dab tsi ua rau peb Cov Neeg Laus Hluav Taws Xob Tricycles sib nrug tsis yog lawv cov yam ntxwv tshwj xeeb xwb tab sis kuj tseem muaj peev xwm them taus. Tus nqi sib tw, cov tsheb kauj vab no muab kev sib xyaw ua ke ntawm qhov zoo thiab tus nqi. Ua kom zoo dua ntawm peb lub Hoobkas-kev muag khoom ncaj qha kom paub txog qhov yooj yim, kev ua tau zoo, thiab cov qauv uas peb cov tricycles coj tuaj rau koj txhua hnub. Txais tos nug thiab xaj - hloov koj lub caij nrog peb Cov Neeg Laus Hluav Taws Xob Tricycles hnub no!
Cim npe nrov: Tuam Tshoj tus laus fais tricycles manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Laus Leisure Scooter
Tom ntej: Mobility 3 Log Scooter
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
