
Hluav taws xob Trike
Nkag mus rau hauv lub neej yav tom ntej ntawm kev mus ncig hauv nroog nrog peb Cov Hluav Taws Xob Trike, kev ua kom zoo nkauj zoo nkauj ntawm engineering uas muab lub zog, kev tsim kho tshiab, thiab kev ua tau zoo. Ntawm lub hauv paus ntawm qhov kev txiav-ntug trike no yog lub zog 500W 25- hlau nplaum lub cev muaj zog, Zhengxuanbo lub cev muaj zog, xa lub zog thiab kev caij tsheb zoo ...
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 501 - 800W |
| Qhov hluav taws xob | 60V |
| Qauv nab npawb | XL-X1 CP |
| Qhov siab tshaj plaws | 30-50Km/h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 7-9h |
| Qib Muaj peev xwm | 20-25 degree |
| Tsav Mileage | 50-70km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Daim ntawv pov thawj | Eec |
| Cov neeg caij tsheb | 3 |
| Nres System | Pem hauv ntej nruas + rear nruas |
| Tyre Loj | 8-inch Dongyue log tsheb hlau log hub |
| Ncua hnyav | 100-200kg |
| Payload Peev xwm | 200-300kg |
| Hom tsav tsheb | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Loj | 1630mm x 750mm x 1670mm |
| Hwj chim | 501 - 800W |
| Xim | Customized Xim |
| Khoom npe | Peb Lub Tsheb Tricycle |
| Roj teeb | Lead-acid |
| Lub cev muaj zog | Tsis txhuam |
| Teeb | LED teeb |
| Nres | Pem Hauv Ntej Nres Tsheb Nres Ob Chav Nres |
| Max ceev (km / h) | 35-45km/h |
| Ncua hnyav | 100-200kg |
| Qhov hluav taws xob | 60V 72v |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | CARTON |
| Chaw nres nkoj | Tianjin lossis Qingdao chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 3000 Unit/Units ib lis piam |


Coj mus rau qhov tseeb thiab kev ntseeg siab, ua tsaug rau Jusong me tsib-qhov docking ncej, kom ntseeg tau tias du thiab txhim khu kev qha. Lub trike muaj qhov hloov tau yooj yim nrog kev xaiv 48/60 roj teeb, ntxiv los ntawm 48V-60V universal 12-tube ntse tswj kom ua tau zoo. Xaiv los ntawm ntau qhov sib txawv ntawm cov khoom siv ntse ntse kom haum rau koj cov kev xav tau tshwj xeeb, nrog rau kev xaiv xws li 48V60/20/32AH muaj.


Tsim los rau kev nplij siab thiab kev ua tau zoo, lub trike nta lub maus taus hydraulic aluminium pem hauv ntej diav rawg, kom muaj kev nyab xeeb thiab tswj kev caij tsheb. Ib-khawm pib dual chaw taws teeb tswj kev tiv thaiv tub sab ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev ruaj ntseg, tiv thaiv koj cov peev nyiaj tau yooj yim.


Boasting cov xim electrophoretic tiav thiab cov yas rov qab thav duab, peb cov hluav taws xob trike tsis yog tsuas yog exudes style tab sis kuj cog lus ruaj khov thiab resilience. Lub rooj zaum me nyuam folding ntxiv ib qho kev sib tham hauv tsev neeg, tso cai rau koj sib koom caij nrog koj tus me nyuam yooj yim.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj electric trike manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Fais Tricycle
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
