
3 Wheeler Electric Tsheb tuam
Qhia peb cov kev txiav-ntug 3 Wheeler Electric Bike, qhov twg lub zog, kev ua tau zoo, thiab cov yam ntxwv siab dhau los ua kom rov txhais koj qhov kev caij tsheb. Nrog lub zog 500W lub cev muaj zog ntawm nws cov tub ntxhais, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no siv zog ua ke nrog kev ua tau zoo thiab kev ntseeg siab, muab kev caij tsheb zoo thiab zoo siab rau ...
Khoom Taw qhia
| Gears | 3 Ceev |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Log Loj | 16" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | LEAD-ACID roj teeb |
| Braking System | Pem hauv ntej thiab nram qab nruas hom |
| Roj teeb muaj peev xwm | 20 ah ib |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XL-TPZ |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Torque | >100 Nm |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down Tube |
| Khoom npe | Fais Tricycle |
| Lub cev muaj zog | Tsis txhuam |
| Rated Passenger Capacity | 4 |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Lub cev muaj zog | 500W |
| Ntsiab lus | neeg nrog caij tsheb kauj vab |
| Xim | Xim Xim |
| Log tsheb | Tubeless Tyre |
| Roj teeb | Lead Acid Roj teeb |
| Tus tswj | 15 cev |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | CARTON |
| Chaw nres nkoj | Tianjin lossis Qingdao chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 3000 Unit/Units ib lis piam |


Hais goodbye rau ntau qhov kev ntxhov siab nrog lub roj teeb super ntev, muab kev taug kev txuas ntxiv ntawm ib qho nqi. Qhov sib txawv zaus charger ntxiv qhov kov ntawm ntau yam, tso cai rau koj los kho koj qhov kev nyiam them nyiaj kom pom kev yooj yim. Txawm hais tias koj tab tom nrhiav rau qhov nrawm nrawm lossis maj mam them nqi ntxiv, lub tsheb kauj vab no yoog raws li koj xav tau.


Nyob twj ywm paub thiab tswj nrog cov cuab yeej LCD, yooj yim qhia cov ntaub ntawv tseem ceeb ntawm koj lub caij. Teeb koj txoj hauv kev thaum hmo ntuj taug kev nrog lub teeb ci ntsa iab, ua kom pom kev pom thiab muaj kev nyab xeeb hauv cov teeb pom kev tsawg.


Koom nrog lub kiv puag ncig hluav taws xob thiab nug tam sim no kom paub txog kev sib koom ua ke zoo tshaj plaws ntawm lub zog, kev ua tau zoo, thiab cov yam ntxwv zoo nrog peb 3 Wheeler Electric Bike. Txawm hais tias koj tab tom taug kev los ntawm txoj kev hauv nroog los yog pib caij tsheb kauj vab, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no cog lus tias yuav txhawb koj txoj kev caij tsheb mus rau qhov siab tshiab.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj 3 wheeler electric tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
