
Electric Trikes Rau Seniors
Muaj kev paub txog kev nplij siab thiab kev yooj yim nrog peb Cov Hluav Taws Xob Trikes rau Cov Neeg Laus, xav tau tsim los ua kom haum rau cov kev xav tau tshwj xeeb ntawm cov neeg caij tsheb loj uas nrhiav kev txhim khu kev qha thiab xis nyob ntawm kev thauj mus los. Engineered nrog ib tug 500W 25- hlau nplaum lub cev muaj zog los ntawm Zhengxuanbo, cov trikes muab ib tug ...
Khoom Taw qhia
| Hwj chim | 501 - 800W |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Qauv nab npawb | XL-JKC |
| Qhov siab tshaj plaws | Tsawg dua lossis sib npaug li 30Km / h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 7-9h |
| Qib Muaj peev xwm | Ntau tshaj lossis sib npaug li 25 degree |
| Tsav Mileage | 50-70km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Daim ntawv pov thawj | CE |
| Cov neeg caij tsheb | 3 |
| Nres System | Pem hauv ntej nruas + rear nruas |
| Tyre Loj | 3.00-8 |
| Ncua hnyav | 100-200kg |
| Payload Peev xwm | 200-300kg |
| Hom tsav tsheb | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tianjin |
| Loj | 132*71*65 |
| Ntsiab lus | Motorized Tricycle Rau Cov Neeg Laus |
| Xim | Customized Xim |
| Daim ntawv pov thawj | CE |
| Lub cev muaj zog | 500W |
| Nres | Nruas Nres |
| Tus tswj | 12 cev |
| Ceev | 28 km / h |
| Max loading | 200kg -300kg |
| Logo | Customized |
| Climbing peev xwm | 25 Degree |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Motorized Tricycle Rau Cov Neeg Laus tau ntim rau hauv lub thawv pob / hlau ncej yeem |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Hniav / Hniav ib lub lis piam |


Jusong me me tsib-qhov docking ncej, ua ke nrog ib qho kev xaiv 48/60 roj teeb, muaj kev yoog raws thiab kev ua tau zoo raws li tus neeg nyiam. Lub 48V-60V universal 12-tube intelligent controller optimize trike qhov kev ua tau zoo, ua kom muaj kev sib tw thiab ua haujlwm zoo. Xaiv los ntawm ntau qhov kev xaiv 48V60/20/32AH ntse hloov pauv zaus chargers, muab ntau yam thiab yooj yim hauv kev them nyiaj.


Tsim los nrog kev nplij siab hauv siab, lub trikes khav theeb lub maus taus hydraulic pem hauv ntej diav rawg rau kev caij tsheb du thiab tswj. Lub thickened ua npuas ncauj cushion ua kom pom kev nplij siab thaum mus ntev. Lub rooj zaum me nyuam foldable ntxiv ib qho kev sib tham hauv tsev neeg, ua rau cov neeg laus muaj kev xyiv fab ntawm kev caij tsheb nrog lawv cov xeeb ntxwv.


Cov xim electrophoretic tiav ua kom cov trikes 'aesthetic thov thaum ntxiv durability. Plastic rear trunk muab qhov chaw cia rau tus kheej cov khoom, ua kom tiav cov trikes 'functionality.

Cim npe nrov: hluav taws xob trikes rau cov neeg laus, Tuam Tshoj hluav taws xob trikes rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Electric Tsheb kauj vab Trike
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
