Breathable Mesh Removable Camping Raised Tsiaj txaj
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Daim ntawv thov | Me tsiaj |
| Cov duab | Quadrate |
| Qauv | DOT |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Khoom siv | Stainless hlau |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Anhui |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | HB-PB 100 |
| Feature | Sustainable |
| Yam khoom | Tsiaj Furniture |
| Hom kaw | Kab rov tav zawv zawg |
| Khoom siv | Hlau Tube + Textilene |
| Maxing loading | 30kg ua |
| MOQ | 10 Pcs |
| Loj | 104 * 82 * 33cm |
| Ntim Loj | 905 * 410 * 560cm |
| G.W. | 3,9kq ua |
| Qauv nab npawb | PB 100 |
| Xim | Dub |
| Kev siv | Tsiaj Tsiaj Pw Tsaug Zog |
| Logo | Txais Customized Logo |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv thawv |
| Chaw nres nkoj | Shanghai, Ningbo |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Daim / Daim ib hlis |


Tus tsiaj lub txaj qhov tshwj xeeb yog nyob rau hauv nws cov tswv yim tsim - ib tug breathable mesh ntaub uas ua kom pom qhov cua, ua kom koj tus tsiaj txias thiab xis nyob thaum so thiab pw tsaug zog. Cov qauv tsim tsis tsuas yog txhawb nqa huab cua ncig xwb tab sis kuj pab tiv thaiv qhov tsis xis nyob los ntawm kev sib cuag nrog cov chaw txias lossis kub, ua rau nws zoo tagnrho rau kev mus pw hav zoov lossis kev lom zem sab nraum zoov.


Dab tsi ua rau peb lub txaj pw sib nrug tsis yog nws qhov kev tsim zoo tshaj plaws xwb tab sis kuj tseem muaj kev pheej yig. Muaj nyob ntawm tus nqi zoo, cov khoom no yog ib qho pov thawj rau peb txoj kev cog lus los muab cov khoom siv tsiaj zoo ntawm tus nqi sib tw. Raws li kev ua pov thawj rau peb qhov kev mob siab rau, peb muab lub Hoobkas ncaj muag muag, txais tos nug thiab xaj los ntawm cov neeg nyiam tsiaj nrhiav qhov zoo tshaj plaws rau lawv cov phooj ywg furry.

Cim npe nrov: breathable mesh tshem tawm mus pw hav zoov tsa tsiaj txaj, Tuam Tshoj breathable mesh tshem tawm mus pw hav zoov tsa tsiaj txaj manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: 4 Log Pet Stroller
Tom ntej: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







