4 Log Pet Stroller
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Daim ntawv thov | Me tsiaj |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Anhui, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | HB-PC100 |
| Mus ncig teb chaws & Sab nraum zoov hom | Tsiaj Trolleys |
| Khoom npe | tus tsiaj stroller |
| Lo lus tseem ceeb | aub stroller khoom kim heev 4 log tsiaj |
| Khoom siv | 600D Oxford Fabric |
| nthuav dav Size | 640 * 500 * 980 hli |
| Ntim Loj | 42.8 * 20 * 73.5cm |
| Log loj | 5.5 hli * 4 |
| N.W/G.W | 5.5 / 6.1 kg |
| Max loading | 15kg ua |
| MOQ | 20 pcs |
| Xim | Customized Xim |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Ntim: 1pc / ctn MOQ: 20 pcs Chaw thau khoom muaj peev xwm: 980pcs / 40HQ |
| Chaw nres nkoj | SHANGHAI, NINGBO |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Daim / Daim ib hlis |


Ntsuas 640 * 500 * 980mm thaum nthuav dav, peb tus tsiaj stroller muaj qhov chaw txaus rau koj tus tsiaj kom so thiab txaus siab rau qhov chaw ib puag ncig. Lub cockpit loj, qhov dav 550 * 350 * 500mm, muab qhov chaw xis nyob rau koj tus tsiaj thaum tso cai rau lawv saib lub ntiaj teb los ntawm kev nyab xeeb ntawm lawv lub chaw txawb chaw. Thaum nws los txog rau kev txav mus los, lub stroller yooj yim folds mus rau lub ntim loj ntawm 428 * 200 * 735mm, ua rau nws yooj yim rau khaws lossis thauj.


Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, thiab peb 4 Log Tsiaj Stroller yog engineered nrog rau hauv siab. Boasting qhov siab tshaj plaws load-bearing muaj peev xwm ntawm 15kg, nws haum rau ntau yam me me mus rau nruab nrab-loj tsiaj, kom ntseeg tau tias lawv tuaj yeem koom nrog koj ntawm koj qhov kev tawm mus. Kev tsim kho ruaj khov thiab kev ruaj ntseg uas muab los ntawm cov yas mesh ua kom koj tus tsiaj muaj kev nyab xeeb thaum tso cai rau lawv txaus siab rau qhov chaw.


Kev nqis peev hauv kev noj qab haus huv ntawm koj tus tsiaj nrog peb 4 Log Pet Stroller - qhov twg style, functionality, thiab affordability converge seamlessly. Koj tus tsiaj tsim nyog tau qhov zoo tshaj plaws, thiab peb xa lub chaw txawb chaw rau lawv los tshawb txog lub ntiaj teb los ntawm koj sab.
Cim npe nrov: 4 log tsiaj stroller, Tuam Tshoj 4 log tsiaj stroller manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







