Removable Battery Mountain Electric Tsheb kauj vab
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 Ceev |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Log Loj | 20" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 12.5 Nws |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Torque | 30-50 Nm |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-K7 |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Lub rooj zaum |
| Pem hauv ntej diav rawg | MOZO Suspension Fork |
| Lub log | Kenda |
| Lub cev muaj zog | 48V500W |
| Tus tswj | Intelligent Controller |
| Lub tog raj kheej | Thumb Throttle |
| Zaub | LCD / LED zaub |
| Roj teeb | 48v10 ua |
| PAS | 1: 1 ntse pedal pab system |
| Ntau yam | 31-60km |
| Daim ntawv pov thawj | CE CCC ISO9001 tau lees paub |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 7 Txheej Ob chav phab ntsa Carton, Ntim Loj: 146 * 28 * 70cm Customized Package & Logo Muaj |
| Chaw nres nkoj | Shanghai & Ningbo |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim ib hlis |

Muaj kev paub txog qhov kawg ntawm kev taug txuj kev nyuaj nrog peb Cov Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob, lub tsheb kauj vab hauv lub ntiaj teb ntawm kev caij tsheb kauj vab hluav taws xob uas sib txuas nrog lub zog, kav ntev, thiab ntau yam. Teem tiv thaiv lub nraub qaum ntawm cov xim customizable, lub tsheb kauj vab no tsis yog hom kev thauj mus los xwb; nws yog ib nqe lus hais txog tus kheej.

Crafted los ntawm lub teeb yuag tsis tau ruaj khov aluminium alloy, lub thav duab, lub tog raj, thiab kab rov tav kov ua rau tag nrho qhov hnyav ntawm 30kg, xa lub caij nrawm yam tsis muaj kev cuam tshuam ntawm kev ua haujlwm ntev. Lub tsheb kauj vab thauj khoom muaj peev xwm ntawm 150kg ua kom nws haum rau cov neeg caij tsheb ntawm ntau qhov ntau thiab tsawg, ua rau nws yog tus khub zoo tshaj plaws rau txhua tus neeg taug txuj kev nyuaj.

Nruab nrog cov yam ntxwv tshwj xeeb, suav nrog 20*4.0 snowmobile ib nrab-pob ya lub rooj tsav xwm thiab cov roj tshwj xeeb daj poob siab-absorbing pem hauv ntej diav rawg, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no yog tsim los rau kev kov yeej cov roob rugged. Shimano TX50 shifter, ZT50 rear derailleur, thiab Shimano 7-speed freewheel muab cov kev hloov pauv hloov pauv, txhim kho koj txoj kev tswj hwm thiab kev ua haujlwm.

Kev nyab xeeb thiab kev ua haujlwm yog qhov tseem ceeb, nrog rau cov teeb pom kev dav dav, cov khoom siv dej tsis sib haum, thiab ib txoj kev nres lub teeb ua haujlwm hauv lub teeb nrig. Kev sib xyaw ua ke 12-magnetic speed sensor ua kom muaj kev hloov pauv ntawm peb txoj kev caij tsheb: Pure Electric, Hluav Taws Xob Pabcuam, thiab Tib Neeg-Powered Riding.
Cim npe nrov: Removable roj teeb roob hluav taws xob tsheb kauj vab, Tuam Tshoj tshem tau roj teeb roob hluav taws xob tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li


