Tire Mountain E-Bike rau cov neeg laus
Khoom Taw qhia
| Gears | Ib leeg ceev |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Log Loj | 300-8 |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | LEAD-ACID roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 20 Aw |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Torque | 50-60 Nm |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-K15 |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | <30km/h |
| Them sij hawm | 6-8H |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Central Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down Tube |
| Tus tswj | 12 cev |
| Ntsiab lus | hluav taws xob tricycle |
| Zaub | LCD zaub |
| Rated Passenger Capacity | Peb Lub Rooj |
| Chaw thau khoom muaj peev xwm | 300 kg |
| Teeb | LED Teeb |
| Tag nrho qhov ntev | 155 * 75 * 110cm |
| Pob qhov ntev | 137 * 72 * 65cm |
| Cov khoom siv log tsheb | Aluminium alloy |
| Log tsheb | Tubeless log |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Carton ntim |
| Chaw nres nkoj | tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim ib hlis |

Qhia peb Lub Tsheb Tire Roob e-Bike rau Cov Neeg Laus, qhov tseem ceeb ntawm kev caij tsheb kauj vab hluav taws xob tshiab uas sib txuas ua ke lub zog, kev ua tau zoo, thiab ua haujlwm ntev los kho koj txoj kev taug txuj kev nyuaj. Tsim los nrog cov neeg caij tsheb uas paub meej hauv lub siab, lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab no muaj ntau yam ntawm cov yam ntxwv uas muab nws sib nrug hauv thaj av ntawm roob tsheb kauj vab.

Qhia koj tus kheej nrog cov xim palette customizable uas txhawb tus kheej, tso cai rau koj caij hauv style. Tsim los ntawm lub zog muaj zog 350W-1000W hais lus lub cev muaj zog, peb lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab txhawb nqa koj los ntawm ntau qhov chaw nrog kev nrawm xws li qhov nrawm ntawm 25KM / teev mus rau qhov zoo siab 50KM / teev. Lub 48V10.4A lithium roj teeb ua kom muaj qhov dav dav ntawm 40 km, muab lub zog txaus rau kev taug kev ntev roob.

Crafted nrog precision, aluminium alloy ncej ntaus ib tug zoo meej tshuav nyiaj li cas ntawm lub zog thiab qhov hnyav, pab rau lub e-bike lub zuag qhia tag nrho durability thiab maneuverability. Qhov hnyav ntawm 30kg, nrog lub peev xwm thauj khoom ntawm 150kg, lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab no yog ob qho tib si muaj zog thiab ntau yam, muaj peev xwm los daws cov teeb meem ntawm roob toj roob hauv pes yooj yim.

Taug kev los ntawm cov av ntxhib nrog kev ntseeg siab, ua tsaug rau lub tais tshwj xeeb uas tsim los rau lub tsheb hluav taws xob thiab 20*4.0 lub log tsheb tshwj xeeb tsim rau kev taug txuj kev nyuaj. Cov roj daj poob siab-absorbing pem hauv ntej diav rawg ntxiv txhim khu koj txoj kev caij tsheb, ua kom lub caij du thiab xis nyob ntawm ntau qhov chaw.

Tsim kom muaj ntau yam, Tire Mountain e-Bike muaj peb hom kev caij - hluav taws xob ntshiab, hluav taws xob pab, thiab kev caij tib neeg. Txawm hais tias koj nyiam qhov yooj yim ntawm hluav taws xob hluav taws xob lossis kev sib tw ntawm pedaling los ntawm qhov xwm txheej, lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab no yoog raws li koj nyiam.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, nrog cov yam ntxwv zoo li tshwj xeeb cov khoom siv hluav taws xob nres rau pem hauv ntej thiab nram qab hluav taws xob tsheb, cov khoom siv dej tsis sib haum, thiab ib txoj kev nres lub teeb ua haujlwm. Kev sib koom ua ke ntawm 12-magnetic speed sensor ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev ua haujlwm rau koj caij tsheb.
Tus nqi siab vim yog lub Hoobkas ncaj qha muag, peb Lub Tsheb Tire Roob e-Bike yog qhov tseem ceeb ntawm kev them taus yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo. Peb caw cov lus nug thiab kev txiav txim, txhawb koj kom pib caij tsheb kauj vab hauv roob zoo siab nrog lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab uas ua tau raws li koj qhov kev cia siab. Nug thiab xaj tam sim no kom paub txog qhov ua tau zoo thiab ua kom zoo siab ntawm peb lub Tire Mountain e-Bike. Koom nrog kev lom zem hnub no!
Cim npe nrov: Tire roob e-tsheb tuam rau cov laus, Tuam Tshoj tire roob e-bike rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






