E Trikes rau Seniors
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov siab tshaj plaws | Tsawg dua lossis sib npaug li 30Km / h |
| Lub sij hawm them nqi (h) | 5-7h |
| Qib Muaj peev xwm | 10-15 degree |
| Tsav Mileage | 30-50km |
| Siv Rau | Neeg nrog caij |
| Hom Lub Cev | Qhib |
| Daim ntawv pov thawj | Lwm yam |
| Cov neeg caij tsheb | 2 |
| Nres System | Pem hauv ntej nruas + rear nruas |
| Tyre Loj | 300-10 |
| Qhov hnyav | 100-200kg |
| Payload Peev xwm | 200-300kg |
| Hom tsav tsheb | Hluav taws xob |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Jiangsu, Suav teb |
| Khoom npe | Fais Tricycle |
| Roj teeb | 60v32 ua |
| Max ceev (km / h) | 20 km / h |
| Tus tswj | 12 cev |
| Lub log | 3. 0-10inch |
| Zaub | 6.5" LCD zaub |
| Xim | Dub / Grey |
| Chaw nres nkoj | TIANJIN |
| Muaj peev xwm muab khoom | 30000 Daim / Daim ib hlis |

Qhia peb cov kev hloov pauv E-Trikes rau Cov Neeg Laus - kev sib xyaw ua ke zoo tshaj plaws ntawm kev ruaj ntseg, yooj yim, thiab kev nplij siab kom haum rau kev sib txuam thiab kev lom zem rau cov laus laus. Qhov kev xav ntawm peb lub log no ua rau muaj kev ruaj ntseg daim duab peb sab, ua kom muaj kev nyab xeeb thiab sib npaug rau cov neeg laus nrhiav kev txhim khu kev qha ntawm kev thauj mus los.

Tsim los nrog kev ua tau zoo hauv lub siab, peb lub e-trike nta lub pob tawb loj nyob rau hauv pem hauv ntej, muab cov kev daws teeb meem rau nqa cov khoom tseem ceeb thaum tawm mus. Txawm hais tias nws yog kev mus ncig ceev mus rau lub khw muag khoom noj lossis caij so lom zem hauv zej zog, e-trike no haum rau ob tus neeg yooj yim, tso cai rau cov neeg laus los koom nrog lub sijhawm lom zem nrog tus khub. Lub versatility ntawm lub tsheb no yog qhov zoo tshaj plaws - nws tuaj yeem tsav tau los ntawm pedals rau kev caij tsheb kauj vab thiab muaj zog, lossis tsuas yog hluav taws xob rau kev taug kev ntau dua.

Lub tswv yim tsim tau txuas mus rau tom qab ntawm e-trike, qhov twg lub thawv ntim loj dua muaj qhov chaw ntxiv rau cov khoom, kom cov neeg laus muaj txhua yam lawv xav tau hauv caj npab ncav cuag. Kev tiv thaiv ib puag ncig ib puag ncig txhim kho kev nyab xeeb ntawm cov neeg caij tsheb, muab kev nkag siab ntawm kev nyab xeeb thaum lawv mus ncig. Kev ua tau zoo yog qhov lav, qhia txog peb txoj kev cog lus los muab kev daws teeb meem ruaj khov thiab ruaj khov rau cov neeg laus.

Affordability ua tau raws li kev ua haujlwm nrog peb e-trikes rau cov neeg laus. Peb lub Hoobkas ncaj muag muag kom paub meej tus nqi zoo, ua qhov kev hloov tshiab ntawm kev thauj mus los rau ntau yam ntawm cov neeg laus. Peb zoo siab tos txais cov lus nug thiab kev txiav txim, caw koj los tshawb txog lub ntiaj teb ntawm kev yooj yim thiab xis nyob nrog peb E-Trikes rau Seniors.

Txawm hais tias nws tab tom khiav haujlwm, txaus siab rau sab nraum zoov, lossis tsuas yog mus caij so, peb cov e-trikes muaj ntau yam thiab txaus siab rau cov neeg laus nrhiav kev txhawb nqa. Tsis txhob plam lub sijhawm no los nqis peev hauv kev noj qab haus huv thiab kev ywj pheej ntawm koj cov neeg koj hlub. Nug thiab xaj tam sim no kom coj tau kev xyiv fab ntawm kev siv zog thiab kev nyab xeeb rau hauv lub neej ntawm cov neeg laus nrog peb E-Trikes rau Seniors.

Cim npe nrov: e trikes rau cov laus, Tuam Tshoj e trikes rau cov laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






