Tsheb Rau 5 Xyoos Tsheb Rau 5 Xyoos
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 0 txog 24 Lub Hlis, 2 txog 4 Xyoo, 5 txog 7 xyoo, 8 txog 13 Xyoo |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEABO |
| Qauv nab npawb | PHXH-Audi TTRS |
| Khoom npe | Daim ntawv tso cai Audi TTRS cov me nyuam tsheb |
| Xim | liab, dawb, dub, daj, xiav-grey, xiav, liab, grey |
| Muaj nuj nqi | Chaw Taws Teeb Hluav Taws Xob |
| Lub log | 4 Lub log |
| Kev piav qhia | Suab paj nruag phaj: USB qhov (socket), lub zog zaub |
| Roj teeb | 12 V 4.5 AW |
| Khoom loj | 102 * 60 * 44cm |
| Thawv loj | 1 02 * 54 * 27cm / CBM: 0.149 |
| GW & NW (KG) | 14.5 / 11.8 kg |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1 * 20HQ: 96PCS; 1 * 40HQ: 247PCS |


Tsim los ntawm lub zog muaj zog 12V siab thiab qis-ceev, cov tsheb no muaj kev txav mus tom ntej thiab thim rov qab, muab kev zoo siab tseem tsis tau muaj kev nyab xeeb kev tsav tsheb raws li kev txawj ntse ntawm koj 5-xyoo-laus explorer. Lub teeb pem hauv ntej thiab nraub qaum ntxiv qhov kov ntawm qhov tseeb, txhim kho kev pom thiab tsim kom muaj kev tsav tsheb zoo.


Kev caij tsheb du thiab xis nrog lub log tsheb poob siab, ua kom muaj kev ruaj ntseg thoob plaws ntau qhov chaw. Qhov sib ntxiv ntawm ob lub qhov rooj ntxiv qhov kov ntawm sophistication thiab tso cai rau kev yooj yim nkag thiab tawm, txhawb kev nkag siab ntawm kev ywj pheej ntawm cov tub ntxhais hluas tsav tsheb.


Thov so assured, peb lub tsheb rau 5-Xyoo-hnub nyoog yog tus nqi txaus siab los ntawm peb kev cog lus rau lub Hoobkas ncaj muag. Kev ua tau zoo, kev nyab xeeb, thiab kev pheej yig yog nyob rau ntawm peb lub hom phiaj, ua kom cov tsheb fais fab no dhau los ua phooj ywg zoo rau koj tus menyuam txoj kev loj hlob.

Cim npe nrov: Tuam Tshoj 5-xyoo-laus tsheb rau cov me nyuam hnub nyoog 5 xyoos, Tuam Tshoj tsheb rau 5 xyoos tsheb rau cov me nyuam 5 xyoos manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







