Childrens Electric Toy Car
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 xyoo |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | BEJ-6288 |
| Khoom npe | Kids Electric Motorcycle |
| Xim | Liab / ntsuab / daj / xiav / liab |
| Khoom loj | 77 * 67 * 55cm |
| Thawv loj | 64 * 36 * 38cm |
| N.W | 7.5 KG |
| G.W | 8.5 KG |
| Tsheb roj teeb | 6V / 4.5Ah * 2 |
| Lub hnub nyoog tsim nyog | 2-4 xyoo |
| Max loading | 50 kgs |
| Ceev | 3-5 KM/H |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Kev kho kom haum |
| Chaw nres nkoj | Tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 2000 Carton / Cartons ib hlis twg |

Qhia peb Cov Menyuam Hluav Taws Xob Cov Khoom Ua Si Tsheb, qhov zoo siab thiab muaj tswv yim ntxiv rau lub sijhawm ua si tsim los txhawb lub siab ntawm cov tub ntxhais hluas taug txuj kev nyuaj. Tsim kom muaj kev lom zem rau cov menyuam yaus, lub tsheb khoom ua si hluav taws xob no coj los ua ke zoo meej ntawm kev nyab xeeb, kev nplij siab, thiab kev lom zem.

Muab koj tus me nyuam tso rau hauv lub ntiaj teb zoo nkauj ntawm kev kawm suab paj nruag thaum ntxov thaum lawv pib taug kev zoo siab. Lub teeb pom kev txias txias ntxiv qhov kov ntawm kev ua khawv koob rau txhua lub caij, tsim kom muaj kev pom kev zoo siab uas txhawb kev ua si thiab ua rau muaj kev xav.


Zaum hauv lub rooj zaum ntxiv, koj tus menyuam tuaj yeem txaus siab rau kev caij tsheb thiab kev lom zem, ua rau lub sijhawm ua si zoo siab. Qhov hloov kho pem hauv ntej thiab nram qab cia racks ntxiv cov khoom siv tau zoo, muab qhov chaw rau koj tus menyuam nqa cov khoom ua si nyiam lossis khoom muaj nqis thaum lawv caij nkoj ncig.

Nruab nrog lub chaw taws teeb tswj, cov niam txiv muaj kev xaiv los coj lawv tus menyuam txoj kev taug txuj kev nyuaj, ntxiv txheej txheej ntawm kev saib xyuas ntxiv thiab ua kom muaj kev txhawj xeeb tsis muaj sijhawm ua si. Kev suav nrog lub rooj zaum tawv luxurious nce qib kev nplij siab, kom ntseeg tau tias koj tus me nyuam caij hauv style thiab so.

Rau kev ntxiv versatility, lub upgraded side-mounted version tso cai rau cov khoom ua si tsheb kom yooj yim dragged ib tug los ntawm ib tug. Qhov no ua rau nws tsim nyog rau kev siv los ntawm cov me nyuam yug thib ob, txhawb kev sib tham sib ua si ntawm cov kwv tij thiab txhawb nqa kev nkag siab ntawm kev sib raug zoo.
Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb tshaj plaws nrog rau tag nrho cov tsheb hauv lub cev, ua kom muaj chaw ruaj ntseg thiab tiv thaiv rau koj tus menyuam. Cov xim zoo nkauj jelly ntxiv qhov ntxim nyiam ntxim nyiam kov, ua lub tsheb cov khoom ua si hluav taws xob tsis yog ib qho kev ua si zoo siab xwb tab sis kuj yog ib qho khoom siv zoo nkauj.
Nrog rau tus nqi zoo uas cuam tshuam txog qhov zoo thiab kev siv tau zoo, peb Cov Menyuam Hluav Taws Xob Cov Khoom Ua Si Tsheb muaj rau kev nug thiab kev txiav txim los ntawm peb lub Hoobkas- muag ncaj qha. Los ntawm kev xaiv cov khoom no, koj tab tom nqis peev hauv qhov zoo, stylish, thiab lom zem ntxiv rau koj tus menyuam lub sijhawm ua si repertoire.
Tsis txhob plam lub sijhawm los coj kev xyiv fab thiab kev zoo siab rau koj tus menyuam lub ntiaj teb. Txais tos kom nug thiab xaj Cov Menyuam Hluav Taws Xob Khoom Ua Si Tsheb Hnub no, thiab cia cov kev lom zem nthuav dav nrog kev nyab xeeb, style, thiab kev tsim kho tshiab!
Cim npe nrov: Tuam Tshoj Kids Electric Toy Tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Cov me nyuam ATV
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li





