Childs Electric Tsheb
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 0 txog 24 Lub Hlis, 2 txog 4 Xyoo, 5 txog 7 xyoo, 8 txog 13 Xyoo |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC009105 |
| Khoom npe | Me Nyuam Hluav Taws Xob Khoom Ua Si Tsheb |
| Kev piav qhia | Hluav taws xob pedal tswj thiab 2.4G chaw taws teeb tswj |
| Muaj nuj nqi | Nrog BT, USB, lub zog zaub |
| Xim | liab, dub, txiv kab ntxwv, xiav |
| Roj teeb | 12V10A/24V7A |
| Khoom loj | 104 * 73 * 61cm |
| Thawv loj | 97 * 57 * 38cm |
| G.W.&N.W | 12V: 18/15kg 24V: 20/18kg |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Chaw nres nkoj | shanghai |


Tsim los ntawm lub zog muaj zog 12V dual-tsav, lub tsheb fais fab no ua kom pom kev ua haujlwm zoo, ua rau cov menyuam yaus siv zog tshawb nrhiav lawv ib puag ncig. Cov kev xaiv siab thiab qis qis, nrog rau kev muaj peev xwm txav mus rau pem hauv ntej thiab rov qab, ua kom muaj kev sib txawv ntawm cov qib kev txawj ntse, ua kom muaj kev nyab xeeb thiab zoo siab rau cov neeg tsav tsheb me.


Ua cov lus txib nrog 2.4GR / C ua haujlwm, muab kev hloov pauv peb-ceev rau kev caij tsheb customized thiab zoo siab heev. Plaub lub log poob siab absorbers, ua ke nrog cov shocks loj ntxiv, lav qhov kev sib tw thiab xis nyob, ua rau cov menyuam yaus taug kev hauv ntau qhov av tau yooj yim. Kev suav nrog lub zog thiab qhov tseem ceeb pib mechanism ntxiv qhov kov ntawm kev muaj tiag thiab kev zoo siab, txhawb kev nkag siab ntawm kev ywj pheej ntawm cov tub ntxhais hluas tsav tsheb. Tswj lub teeb kom tsis muaj zog nrog lub teeb hloov tswj, muab txheej txheej ntxiv ntawm kev sib cuam tshuam.


So kom txaus, lub Hoobkas ncaj qha muag tus nqi ua rau Cov Menyuam Lub Tsheb Hluav Taws Xob no yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov tsev neeg nrhiav kev zoo, kev nyab xeeb, thiab pheej yig. Zoo siab txais tos rau lub ntiaj teb kev taug txuj kev nyuaj uas tsis muaj qhov kawg - nug tam sim no thiab muab koj tus menyuam nrog qhov kawg ntawm kev tsav tsheb hluav taws xob!
Cim npe nrov: Tuam Tshoj tus me nyuam electric tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Tsheb Rau 3 Xyoos
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






