Kids Electric Tsheb Green Tank
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DLS-X6 |
| Style | tsheb |
| Khoom npe | tus me nyuam caij rau lub tank |
| Muaj nuj nqi | Roj teeb ua haujlwm caij |
| Hom | Sab nraum zoov Cov Khoom Ua Si |
| Thawv loj | 103 * 63 * 33cm |
| Khoom loj | 125 * 61 * 61cm |
| Lub cev muaj zog | 555*2 |
| Roj teeb | 12 V 12 AW |
| G.W | 25.9KG ib |
| N.W | 23.4 KWG |
| Chaw nres nkoj | Tianjin chaw nres nkoj lossis lwm qhov chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 6000 Teeb / Teeb ib hlis |

Qhia peb Cov Menyuam Hluav Taws Xob Lub Tsheb Green Tank, lub zog ntawm kev zoo siab thiab kev tsim kho tshiab uas rov txhais lub sijhawm ua si rau cov tub ntxhais hluas taug txuj kev nyuaj. Lub tsheb hluav taws xob tshwj xeeb no tsis yog khoom ua si xwb; nws yog ib qho kev zoo siab uas tau cog lus tias tsis muaj sijhawm ntawm kev lom zem thiab kev tshawb nrhiav. Tsim los nrog cov yam ntxwv tshiab, Green Tank ua kom koj tus menyuam lub sijhawm ua si muaj kev xyiv fab, xav tsis thoob, thiab taug txuj kev nyuaj uas tsis muaj qhov sib piv.

Npaj koj tus me me rau kev taug kev zoo li tsis muaj lwm yam nrog Green Tank's 360 degree ntau lub peev xwm tsav tsheb. Saib raws li nws siv zog ua haujlwm ntau yam toj roob hauv pes, muab kev nkag siab ntawm kev ywj pheej thiab tsis muaj qhov kawg. Lub tsheb muaj peev xwm ua tau U-tig rau ntawm qhov chaw ntxiv qhov kov ntawm kev zoo siab, tso cai rau koj tus menyuam los nthuav qhia lawv cov kev txawj tsav tsheb hauv cov style.

Ib qho ntawm qhov zoo tshaj plaws ntawm Green Tank yog nws lub rotating launch turret, uas ntxiv qhov zoo siab ntawm kev xav tsis thoob rau txhua qhov kev lom zem. Ua ke nrog lub simulated tank crawler patented tsim, lub tsheb fais fab no boasts non-slip thiab hnav-resistant zoo, kom muaj zog tuav ntawm txhua qhov chaw. Koj tus menyuam tuaj yeem kov yeej ntau qhov chaw nrog kev ntseeg siab, ua rau txhua qhov kev caij tsheb zoo siab.

Hauv qab lub hood, Green Tank nta lub cev muaj zog thiab kev ua haujlwm dual-tsav, muab kev ceev nrawm thiab kev tswj xyuas. Kev sib koom ua ke tswj ntau lub luag haujlwm suav nrog Bluetooth txuas, ua rau koj tus menyuam txaus siab rau lawv cov nkauj nyiam thaum caij nkoj ncig. Lub tsheb teeb pom kev zoo thiab suab paj nruag kuj yog qhov nruab nrab rau kev kawm thaum yau, sib txuas kev lom zem nrog kev kawm seamlessly.

Kev lom zem paub tsis muaj kev cia siab nrog Green Tank's USB / MP3 interface, tso cai rau koj tus menyuam los kho lawv cov playlist rau kev paub dhau los. Lub 2.4G ib-rau-ib Bluetooth chaw taws teeb tswj xyuas kom tsis muaj zog maneuverability, ua rau koj saib xyuas thaum koj tus menyuam nyiam caij. Lub tsheb muaj 3-kev hloov ceev ceev, kom koj tus menyuam tuaj yeem tshawb xyuas ntau yam kev tsav tsheb uas haum rau lawv txoj kev nplij siab.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb, thiab Green Tank tuaj nrog ntau yam nta los xyuas kom koj tus menyuam muaj kev nyab xeeb. Lub tshuab hluav taws xob throttle, pib qeeb, thiab qeeb nres mechanisms muab kev caij tsheb du thiab ruaj ntseg, tiv thaiv cov jerks. Txoj siv ob lub ntsiab lus ruaj ntseg ua rau koj tus me nyuam zaum ruaj ntseg thaum lawv taug txuj kev nyuaj, cia lawv tsom mus rau qhov zoo siab ntawm kev caij tsheb.
Txhawm rau kom yooj yim ntxiv, Green Tank nta lub tsheb thauj mus los, ua kom yooj yim thauj lub tsheb mus rau qhov twg koj tus menyuam xav tau. Tus nqi yog qhov zoo, thiab qhov zoo tau lees paub, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov tsev neeg nrhiav kev lom zem tshaj plaws rau lawv cov me nyuam.
Txais tos los tham thiab xaj peb Cov Menyuam Hluav Taws Xob Tsheb Green Tank hnub no. Cia koj tus menyuam pib taug kev taug txuj kev nyuaj uas muaj kev tshawb nrhiav, kev zoo siab, thiab kev lom zem tsis muaj kawg. Vim hais tias txhua tus me nyuam tsim nyog caij tsheb nyab xeeb thiab zoo siab mus rau hauv lub ntiaj teb uas tsis muaj qhov kawg.
Cim npe nrov: Cov me nyuam hluav taws xob tsheb ntsuab tank, Tuam Tshoj cov me nyuam hluav taws xob tsheb ntsuab tank manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Children Electric Tsheb ATV
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








