Cov Menyuam Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Foldable | TSIS MUAJ |
| Range Per Charge | 12-15 KM |
| Max Ceev | 21-30km/h |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom Ntse | bluetooth, Electronic, Digital |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | JLKJ-DP13 |
| Them sij hawm | 3-5 H |
| Qeb | Ob-log Scooter |
| Cov neeg siv tau | Me nyuam |
| Roj teeb muaj peev xwm | 21 - 30Aw |
| Patented Khoom | TSIS MUAJ |
| Khoom npe | Kids electric maus taus |
| Tsav | 24V 200W |
| Roj teeb | 24V 3.{2}}Ah Lithium |
| Max Load | 6 5kq |
| Lub log rim | 12 nti Inflatable Roj Hmab Log |
| Nres kab | 100mm tub ntxhais thiab 85mm raj |
| Ceev | 18-25 KM/H |
| Hnub nyoog | 6+ |
| Lus ceeb toom | Kev tswj ceev ceev |
| Feature | nrog hluav taws xob tso saib |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Pob: 1PCS / CTN CTN loj: 96X53X19CM GW/NW: 16/14 KGS |
| Chaw nres nkoj | Ningbo / Shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 36000 Daim / Daim ib hlis |


Lub 12-inch inflatable roj hmab log ua kom lub caij du thiab xis, taug kev ntau qhov chaw nrog yooj yim. Tsim nyog rau cov neeg caij tsheb loj hlob, lub tsheb kauj vab hluav taws xob sib npaug no yog tsim los ua kom haum rau kev loj hlob ntawm cov menyuam yaus, muab kev ntseeg siab thiab zoo siab thaum lawv tshawb txog lub ntiaj teb nyob ib puag ncig lawv.


Qhov kev hloov kho peb-ceev muaj ntau yam, ua rau muaj kev sib txawv thiab nyiam. Lub stepless handlebar hloov ntxiv ib txheej ntawm kev yooj yim, cia seamless tswj rau ib tug xis thiab intuitive caij. Tsis tas li ntawd, lub roj teeb loj ntxiv ua kom lub sijhawm ua si txuas ntxiv, ua rau lub tsheb kauj vab sib npaug no yog tus khub zoo tshaj plaws rau kev lom zem txhua hnub.


Zoo siab txais tos nug thiab xaj - cia koj tus menyuam pib taug kev ntawm kev sib npaug thiab kev tshawb nrhiav nrog peb cov khoom zoo, muaj nuj nqi-ntim, thiab nyiaj txiag-phooj ywg hluav taws xob tshuav nyiaj li cas. Saib thaum lawv txhim kho kev txawj tsav tsheb tseem ceeb thiab tsim kev nco mus ntev nrog kev sib tw futuristic ntawm kev ua si thaum yau.
Cim npe nrov: me nyuam hluav taws xob tshuav nyiaj li cas tsheb tuam, Tuam Tshoj me nyuam hluav taws xob tshuav nyiaj li cas tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li





