Fais Folding E-Bike Tsheb kauj vab
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 ceev |
| Ncej Khoom | Aluminium |
| Log Loj | 20" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 10.5 AW |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Torque | 70-80 Nm |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tianjin, Suav teb |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-K3 |
| Max Ceev | <30km/h |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Integrated Roj teeb |
| Hom | folding 20" ebike |
| Feature | log rog |
| Lub cev muaj zog | 48V350W |
| Zaub | LCD |
| Roj teeb | 48V 10.4Ah Lithium roj teeb |
| Derailleur | Shimano 7 Ceev Derailleur |
| Lub log dav | 4.0 LUB SIJ HAWM |
| Nres | Disc Brakce |
| Pem hauv ntej diav rawg | Aluminium Alloy Fork |
| Teeb | LED Teeb |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 85% SKD 1 seaworthy thawv |
| Chaw nres nkoj | Tianjin Chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 1000 Teeb / Teeb ib hlis |

Qhia peb cov khoom siv hluav taws xob Folding E-Bike Tsheb kauj vab, qhov zoo tshaj plaws ntawm kev tsim vaj tsev niaj hnub tsim los txhawb koj txoj kev mus ncig. Kev khav theeb sleek thiab customizable xim palette, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no tsis yog tsuas yog siv hom kev thauj mus los xwb tab sis kuj yog cov lus qhia stylish.

Nruab nrog lub zog muaj zog 350W-1000W hais lus lub cev muaj zog, peb lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab sib zog ua haujlwm ntawm qhov nrawm ntawm 25KM / teev mus rau qhov zoo siab 50KM / teev, ua kom muaj kev mus los sai thiab muaj txiaj ntsig. Lub 48V10.4A lithium roj teeb muab qhov zoo tshaj plaws ntawm 40 mais ntawm kev them nqi ib zaug, ua rau nws muaj kev ntseeg siab rau koj txoj kev taug txhua hnub.

Crafted nrog precision, aluminium alloy lub rooj raj thiab kab rov tav kov pab txhawb lub tsheb kauj vab lub teeb yuag tsis tau ruaj khov. Lub 20*4.0 lub log tsheb tshwj xeeb rau lub tsheb hluav taws xob, nrog rau qhov tshwj xeeb 7-Shimano freewheel, muaj qhov tshwj xeeb traction thiab tswj, ua rau nws haum rau ntau qhov chaw.

Lub Shimano TX50 shifter thiab ZT50 rear derailleur xyuas kom seamless iav hloov, muab ib tug du thiab txaus nyiam caij kev. Peb lub tsheb kauj vab e-tsheb kauj vab yog qhov zoo tshaj plaws, muaj cov khoom siv tshwj xeeb disc nres rau ob sab pem hauv ntej thiab nram qab, lav kev ruaj ntseg nres lub zog hauv txhua yam.

Kev nyab xeeb thiab yooj yim yog qhov tseem ceeb, thiab peb lub tsheb kauj vab Fais Folding E-Bike yog nruab nrog lub teeb pom kev zoo. Cov khoom sib txuas dej tsis sib haum, lub taub hau, lub taub hau, thiab lub zog ua haujlwm sib txuas ua ke, ua kom pom kev pom thaum hmo ntuj. Ib txoj kev nres lub teeb ua haujlwm nyob rau hauv lub teeb lub teeb ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev nyab xeeb.

Kev paub ntau yam nrog peb hom kev caij tsheb sib txawv: hluav taws xob ntshiab rau kev caij nkoj tsis muaj zog, Hluav taws xob pab txhawb kev txhawb nqa thaum xav tau, thiab Tib neeg-powered caij rau kev caij tsheb kauj vab ib txwm muaj. Kev sib xyaw ua ke 12-magnetic speed sensor thiab 5- qauv ntsuas ntsuas nrog USB them thiab P68 waterproofing txhim khu lub tsheb kauj vab txoj kev ua tau zoo.
Nrog rau lub Hoobkas ncaj qha tus nqi, peb Cov Hluav Taws Xob Folding E-Bike Tsheb kauj vab muaj kev sib xyaw ua ke ntawm kev ua tau zoo, qauv, thiab kev pheej yig. Tsis txhob plam lub sijhawm los hloov pauv koj txoj kev mus los - nug thiab xaj hnub no!
Cim npe nrov: e-tsheb kauj vab fais folding e-tsheb kauj vab, Tuam Tshoj electric folding e-tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








