Fat Tire Electric Tsheb tuam
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 Ceev |
| Ncej Khoom | High-carbon hlau |
| Log Loj | 20*4.0 |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 48V15A |
| Them sij hawm | 6h |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down tube roj teeb |
| Lub log dav | 20*4" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Guangdong, Suav teb |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-K12 |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Lub tais teeb | tshwj xeeb lub tais teeb rau hluav taws xob tsheb |
| Ntsuas | 5- qauv ceev nrog USB them, P68 waterproof |
| On Off | Peb-nyob rau hauv-ib horn headlight steering muaj nuj nqi |
| Nres nres | Waterproof connector, hwj chim tawm brake lever |
| Disc nres | tshwj xeeb mechanical disc brakes rau pem hauv ntej thiab nram qab hluav taws xob tsheb |
| Cov saw | 120 ntu tshwj xeeb los tiv thaiv xeb saw rau hluav taws xob tsheb |
| Pem hauv ntej diav rawg | Tshwj xeeb roj daj shock-absorbing pem hauv ntej diav rawg rau snowmobiles |
| Main kab | Ib tug mus rau xya P68 waterproof kab |
| Booster | Integrated 12-magnetic speed sensor |
| Kev txhawb nqa ko taw | thickened rau snowmobile electric tsheb |
| Muaj peev xwm muab khoom | 9999 Lub thawv / thawv ib hlis |

Pib ntawm txoj kev taug txuj kev nyuaj kawg nrog peb cov tsheb kauj vab Fat Tire Electric Bike, lub caij muaj zog thiab ntau yam tsim los kov yeej ntau yam av nrog cov qauv thiab qhov tseeb. Kev khav theeb muaj zog 350W-1000W hais lus lub cev muaj zog, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no ua kom lub zog nrawm ntawm 25KM / teev mus rau qhov siab tshaj 50KM / teev, ua rau txhua txoj kev taug kev zoo siab tshawb nrhiav.

Qhov txawv 20*4.0 lub log tsheb tshwj xeeb rau lub tsheb hluav taws xob, ua ke nrog lub tais tshwj xeeb rau lub tsheb hluav taws xob, muab kev sib tw zoo dua thiab ruaj khov, txawm tias koj tab tom taug kev hauv nroog txoj kev lossis taug kev tawm ntawm txoj kev. Lub siab carbon steel ncej, hnyav ntawm 33kg, ntaus lub zoo meej tshuav ntawm lub zog thiab agility, cog lus ib tug ruaj tsis tau zoo caij caij.

Tsim los rau kev hloov kho, lub tsheb kauj vab txhawb nqa cov xim ntawm cov xim kom haum rau koj tus kheej style, kom ntseeg tau tias koj lub Fat Tire Electric Bike tsis yog hom kev thauj mus los xwb tab sis kev xav txog koj tus kheej. Aluminium alloy lub rooj zaum raj, kab rov tav kov, thiab lub rooj zaum lub raj clamp ua rau lub tsheb kauj vab zoo nkauj zoo nkauj thaum txhim kho tag nrho cov kav ntev.
Cim npe nrov: Roj Tire Electric tsheb tuam, Tuam Tshoj roj Tyre Electric tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








