Tag nrho Terrain Electric Folding Bike
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 Ceev |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Log Loj | 20" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 10.5 Aws |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Integrated Roj teeb |
| Lub log dav | 20*4" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Guangdong, Suav teb |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-K4 |
| Ntau yam rau lub zog | 35-45km |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Torque | 60-70Nm |
| Khoom npe | Electric Fording tsheb tuam |
| Roj teeb muaj peev xwm | 48V 10.5ah (13Ah, 15Ah yeem) |
| Lub cev muaj zog | 500W (750W / 1000W yeem) |
| Tus tswj | 48V Sine wave ntse maub los |
| Dispaly | LCD cov zaub |
| Max Load | 150 kg |
| Logo | OEM Txais |
| Shock absorber | Ncej Suspension |
| Net nyhav | 28kg ua |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Ntim hauv 5-ply cartons |
| Chaw nres nkoj | Shenzhen Chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 800 Daim / Daim ib lub lis piam |

Nkag mus rau lub sijhawm tshiab ntawm kev taug txuj kev nyuaj nrog peb Txhua Lub Tsheb Hluav Taws Xob Folding Bike, kev sib xyaw ntawm kev tsim kho tshiab thiab cov qauv tsim rugged uas redefines versatility nyob rau hauv lub ntiaj teb no ntawm hluav taws xob tsheb kauj vab. Crafted los ntawm aviation aluminium alloy, lub thav duab tsis tsuas yog lub teeb yuag, tab sis nthuav qhia tshwj xeeb rau kev ua haujlwm ntev, ua kom muaj tus khub zoo rau koj txoj kev khiav tawm.

Tackling ntxhib terrains dhau los ua ib qho yooj yim nrog lub shock-absorbing pem hauv ntej diav rawg, muab ib tug du thiab xis caij txawm nyob rau ntawm qhov nyuaj tshaj plaws nto. Lub tsheb kauj vab adaptability yog ntxiv txhim kho los ntawm lub vaj huam sib luag dej tsis sib haum, ntxiv qhov kov ntawm kev niaj hnub thaum ua kom muaj kev ruaj khov hauv cov huab cua sib txawv.

Nrog peb hom kev caij tsheb kauj vab, lub tsheb kauj vab hluav taws xob folding no haum rau koj txhua qhov kev xav tau. Siv zog hloov ntawm Pure Electric Riding rau ib qho exhilarating, motor-powered journey, Electric-Assisted caij rau qhov ntxiv boost thaum conquering toj, thiab Phau ntawv caij rau cov tsoos biking kev. Kev hloov pauv tsis sib haum xeeb ntawm cov qauv muab kev ua kom haum thiab kev caij tsheb zoo rau txhua qhov kev nyiam.

Lub zog rau koj txoj kev taug txuj kev nyuaj yog 48V10.4A lithium roj teeb, lub zog muaj zog uas txhawb nqa lub tsheb kauj vab nrog ntau yam zoo kawg li ntawm 60 mais ntawm ib qho nqi. Hais lus zoo rau ntau qhov kev ntxhov siab thaum koj tshawb txog thaj chaw deb thiab dav, ntseeg siab ntawm kev ntseeg siab ntawm lub roj teeb lub neej ntev.

Muaj kev ywj pheej ntawm kev tshawb nrhiav nrog lub tsheb kauj vab tsim rau txhua qhov chaw. Los ntawm txoj kev hauv nroog mus rau txoj kev taug kev rugged, peb Txhua Lub Terrain Electric Folding Bike yog koj daim pib mus rau kev taug txuj kev nyuaj uas tsis muaj qhov sib piv. Tus nqi zoo, ua ke nrog kev muag khoom ncaj qha, ua rau lub tsheb kauj vab hluav taws xob no yog qhov kev xaiv tsis tuaj yeem rau cov neeg nrhiav kev sib xyaw ntawm kev ua tau zoo thiab kev pheej yig.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj tag nrho cov struts electric folding tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








