Off Road Electric Bike
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 Ceev |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Log Loj | 26" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | F&R - Cable-Pull Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 10.5 Aws |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Torque | 60-70NM |
| Them sij hawm | 3~6/H |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down Tube |
| Lub log dav | 26*4 |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Guangdong, Suav teb |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-X5 |
| Ntau yam rau lub zog | 40 ~ 45km |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Khoom npe | Hluav taws xob roj log tsheb tuam |
| Xim | Customized Xim |
| Lub cev muaj zog | 350W (500W / 750W rau xaiv) |
| Max Load | 180 kgs |
| Net nyhav | 30kg ua |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Ntim rau hauv 5-ply carton |
| Chaw nres nkoj | Guangzhou |
| Muaj peev xwm muab khoom | 800 Daim / Daim ib hlis |

Qhia koj tus kheej los ntawm kev hloov kho nrog ntau yam xim muaj rau koj Off-Road Electric Bike. Crafted los ntawm lub teeb yuag tsis tau muaj zog aluminium alloy, lub tsheb kauj vab ntaus lub zoo meej tshuav ntawm portability thiab durability, hnyav nyob rau hauv ib tug xwb 29kg, thaum boasting ib tug loading peev xwm ntawm 150kg, kom muaj zog thiab stability ntawm koj off-txoj kev ventures.

Unleash lub zog nyob rau hauv nrog 350W-1000W lub cev muaj zog, nruab nrog 12G spokes rau kev ua tau zoo. Lub 48V10.4A-48V25A lithium roj teeb txhawb nqa koj txoj kev taug kev, muab qhov zoo tshaj plaws ntawm 40 txog 80 mais. Txawm hais tias koj tab tom caij nkoj ntawm kev lom zem 25 / teev lossis xav tau adrenaline nrawm ntawm 45 / teev, Off-Road Electric Bike muab kev lom zem thiab caij tsheb kauj vab.

Engineered rau cov kev sib tw off-txoj kev, lub tsheb kauj vab nta ib tug robust bearing tais teeb, Shimano Cheebtsam xws li lub TX50 shifter, ZT50 rear derailleur, thiab 7- ceev freewheel, kom ntseeg tau tias du iav hloov nyob rau hauv rugged terrains. Lub snowmobile roj daj poob siab-absorbing pem hauv ntej diav rawg thiab 26 * 4.0 cov log tsheb tshwj xeeb lav kev caij zoo, nqus cov kev poob siab thiab taug kev ntxhib qhov chaw nrog yooj yim.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj offroad electric bike manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







