Cov Menyuam Rechargeable Electric Tricycle
Khoom Taw qhia
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Hnub nyoog Range | 0 txog 24 Lub Hlis, 2 txog 4 Xyoo, 5 txog 7 xyoo |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | QWD-1618A |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei Tuam Tshoj |
| Lub log | 4 Lub log tsheb |
| N.W | 16, 1kg |
| tsheb loj | 124.5 * 62.6 * 71cm |
| thawv loj | 101.6 * 49 * 51.5cm |
| Roj teeb | 12V4.5*1 |
| GW | 18kg ua |
| roj teeb | xaiv tau |
| rooj | xaiv tau |
| Chaw nres nkoj | tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub hli |

Qhia peb cov kev tsim kho tshiab tshiab, Cov Menyuam Siv Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob - qhov zoo tshaj plaws ntawm kev nyab xeeb, kev lom zem, thiab kev yooj yim tsim los txhawb koj tus menyuam lub sijhawm ua si. Qhov no rechargeable fais tricycle boasts ib tug myriad ntawm cov yam ntxwv uas tseem ceeb ob qho tib si lom zem thiab functionality, ua rau nws yog ib tug zoo tagnrho xaiv rau cov hluas adventurers.

Lub tsheb kauj vab yog nruab nrog lub siab thiab qis qis qis pib ua haujlwm, ua kom muaj kev sib tw thiab maj mam nrawm uas ua raws li qhov kev xav tau ntawm koj tus menyuam. Cov yam ntxwv no tsis yog tsuas yog txhim kho kev nyab xeeb xwb tab sis kuj muab kev nyiam caij tsheb thiab kev lom zem. Lub ko taw pedal muaj nuj nqi thiab kev poob siab absorbing feature ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev nplij siab, ua rau txhua lub caij zoo rau koj tus me nyuam.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb nrog suav nrog lub teeb taub hau ywj pheej thiab ceeb toom ob npaug nyem ua haujlwm. Txawm hais tias koj tus menyuam tab tom tshawb nrhiav thaum nruab hnub lossis tsaus ntuj, cov yam ntxwv no txhim kho kev pom, ua kom muaj kev nyab xeeb caij tsheb. Lub tsheb kauj vab kuj tseem muaj lub hauv paus tswj hwm lub suab paj nruag, lub qhov (socket) MP3, thiab USB qhov (socket), muab kev lom zem tsis kawg rau koj tus menyuam. Tam sim no lawv tuaj yeem txaus siab rau lawv cov nkauj nyiam thaum caij nkoj ncig, ntxiv cov suab paj nruag rau lawv lub sijhawm ua si.
Cim npe nrov: Cov me nyuam rechargeable fais tricycle, Tuam Tshoj cov me nyuam rechargeable fais tricycle manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




