Fat Tire Electric Roob
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 Ceev |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Integrated Roj teeb |
| Hom Ntse | Electronic, Digital |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-X2-A |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | 30-50Km/h |
| Torque | 70-80 Nm |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Khoom npe | Electic Mauntain Bike |
| Roj teeb | 48V 10.4Ah Lithium roj teeb |
| Lub cev muaj zog | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Ncej | Aluminium Alloy |
| Nres | Nres nres |
| Tsav | 350W--1000W |

Unleash qhov kev zoo siab ntawm kev tshawb nrhiav off-txoj kev nrog peb txiav-ntug Fat Tire Electric Mountain Bike. Meticulously crafted kom kov yeej cov terrains nyuaj, lub tsheb kauj vab no seamlessly combines hwj chim, versatility, thiab style rau qhov kawg sab nraum zoov taug txuj kev nyuaj. Nrog rau cov xim customizable, lub sleek aluminium alloy ncej, thiab ib tug luj ntawm 29kg, lub tsheb kauj vab no ntaus lub zoo meej tshuav nyiaj li cas ntawm kev zoo nkauj thiab kev ua tau zoo.

Tsim los ntawm lub zog 350W-1000 integrated log tsav, lub Fat Tire Electric Mountain Bike muab ceev xws li los ntawm ib qho yooj yim 25/teev mus rau ib qho exhilarating 45/teev, kom muaj kev lom zem thiab muaj txiaj ntsig caij tsheb los ntawm roob, txoj kev, thiab toj roob hauv pes rugged. . Lub roj teeb lithium, muaj nyob rau hauv ntau lub peev xwm los ntawm 48V10.4A txog 48V25A, muab qhov zoo tshaj plaws ntawm 40 mais mus rau qhov zoo kawg nkaus 80 kilometers, tso cai rau koj los tshawb txog deb thiab dav ntawm ib qho nqi.

Kev taw qhia ntau haiv neeg yog ua kom yooj yim nrog cov yam ntxwv tshwj xeeb, suav nrog cov roj av roj av daj poob siab-absorbing pem hauv ntej diav rawg, 26 * 4.0 cov log tsheb tshwj xeeb rau tsheb hluav taws xob, thiab Shimano 7- nrawm nrawm rau seamless iav hloov . Cov dej tsis sib haum rau ntawm qhov chaw nruab nrab, nrog rau cov saw hlau tshwj xeeb los tiv thaiv xeb, ua kom muaj kev ruaj khov thiab siv tau ntev, txawm tias nyob rau hauv cov huab cua nyuaj.
|
Khoom parameters |
|||
|
Loj: |
26 ntiv |
Cov khoom siv ncej: |
Aviation aluminium alloy |
|
Thauj khoom: |
150 kg |
hluav taws xob machinery: |
500-1000W |
|
Roj teeb: |
48v 10.4a lithium roj teeb |
Net nyhav: |
28kg ua |
Cim npe nrov: roj log fais roob, Tuam Tshoj roj log fais roob manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Ebikes rau cov neeg laus
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








