Hydraulic Disc Nres Ebikes rau cov neeg laus
Khoom Taw qhia
| Gears | 7 Ceev |
| Ncej Khoom | High carbon hlau |
| Log Loj | 20" |
| Qhov hluav taws xob | 48V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Disc nres |
| Roj teeb muaj peev xwm | 10.5 AW |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-K13 |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | Tsheb Hub Tsav |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down Tube |
| Lub log dav | 20*4" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Guangxi, Suav teb |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | <30km/h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Khoom npe | 20inch Electric Tsheb tuam |
| Roj teeb | 48V 10.4Ah Lithium roj teeb |
| Qhov hluav taws xob | 48v |
| zog | 350w-1000w |
| Ceev | MAX 40 km/h |
| Tyre Loj | 2 0 * 4.0 nti |
| Xim | dub |
| Ncej | Aluminium Alloy |
| Net nyhav | 26kg ua |
| Ncej Khoom | High carbon hlau |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Ua ntej hauv polybag, tom qab ntawd hauv thawv |
| Chaw nres nkoj | Shenzhen |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Teeb / Teeb ib lub lis piam |

Qhia peb Hydraulic Disc Nres Ebikes rau Cov Neeg Laus, cov kev daws teeb meem tsim los hloov kho koj txoj kev taug kev nrog kev sib xyaw zoo meej ntawm cov qauv, kev ua haujlwm, thiab kev ua haujlwm. Lub tsheb kauj vab hluav taws xob no yog tsim los ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm cov neeg caij tsheb hauv nroog, muab ntau yam ntawm cov yam ntxwv uas ua rau nws sawv hauv ntiaj teb ntawm cov tsheb kauj vab hluav taws xob.

Customization yuav siv sij hawm nruab nrab theem nrog peb Hydraulic Disc Nres Ebikes, muaj nyob rau hauv ntau yam xim kom haum rau koj tus kheej style. Peb mus rau ib kauj ruam ntxiv los ntawm kev txhawb cov xim customized, tso cai rau koj los qhia koj tus kheej los ntawm koj qhov kev xaiv ntawm hluav taws xob tsheb tuam zoo nkauj.

Powered los ntawm lub zog 48V10.4A lithium roj teeb, peb ebike ua kom lub roj teeb zoo kawg li txog li 40 mais ntawm ib zaug xwb. Qhov kev nthuav dav no muab kev ywj pheej rau kev taug kev hauv nroog txoj kev lossis caij nkoj raws txoj kev zoo nkauj yam tsis muaj kev txhawj xeeb ntawm kev khiav tawm ntawm lub zog.

Lub teeb yuag tsis tau ruaj khov aluminium alloy ncej yog qhov zoo tshaj plaws, sib txuas lub zog thiab nrawm rau kev txhim kho kev caij tsheb. Cov khoom no tsis yog tsuas yog pab txhawb rau ebike lub zuag qhia tag nrho sturdiness tab sis kuj xyuas kom meej tias nws tseem hnav, ua rau nws yooj yim mus lis thiab maneuver los ntawm txawv terrains.

Kev nplij siab yog qhov tseem ceeb tshaj plaws, thiab peb cov Hydraulic Disc Brake Ebikes tuaj nrog lub eeb tuab thiab xis nyob. Qhov no ua kom ntseeg tau tias koj cov kev caij tsheb tsis yog tsuas yog ua tau zoo tab sis kuj muaj kev lom zem, txawm tias nyob rau lub sijhawm mus ntev.

Versatility yog qhov tseem ceeb, thiab peb cov ebikes muaj ntau hom kev caij, suav nrog hluav taws xob ntshiab, hluav taws xob pab, thiab kev caij tib neeg. Txawm hais tias koj nyiam qhov yooj yim ntawm kev caij tsheb fais fab, kev txhawb nqa hluav taws xob ntxiv, lossis cov kev paub dhau los ntawm kev pedaling, peb cov ebikes hloov mus rau koj qhov kev nyiam tsis muaj zog.
Muaj ntawv pov thawj rau kev ua tau zoo thiab kev nyab xeeb, peb Hydraulic Disc Nres Ebikes ua qhov tseem ceeb ntawm cov khoom pov thawj, muab kev thaj yeeb nyab xeeb rau cov neeg caij tsheb uas muaj txiaj ntsig kev ntseeg tau thiab kev ua tau zoo. Kev ua tau zoo ib txwm los ua ntej hauv peb txoj kev cog lus kom xa cov kev paub zoo tshaj plaws ntawm kev caij tsheb kauj vab.
Tus nqi txaus siab vim yog lub Hoobkas ncaj muag, peb Hydraulic Disc Nres Ebikes muab kev sib xyaw ua ke ntawm kev pheej yig thiab zoo. Peb zoo siab tos txais cov lus nug thiab kev txiav txim, caw koj los txhawb koj txoj kev taug kev nrog lub tsheb kauj vab hluav taws xob uas tsis yog tsuas yog ua tau raws li tab sis tshaj qhov koj xav tau. Nug thiab xaj tam sim no los koom nrog lub neej yav tom ntej ntawm kev txav mus los hauv nroog thiab txaus siab rau tus nqi zoo uas muab los ntawm peb lub Hoobkas ncaj qha muag. Caij mus rau lub caij nyoog tshiab ntawm kev yooj yim thiab style hnub no!
Cim npe nrov: Tuam Tshoj hydraulic disc nres ebikes rau cov neeg laus, Tuam Tshoj hydraulic disc nres ebikes rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








