Ebikes rau cov neeg laus
Khoom Taw qhia
| Gears | 27 Ceev |
| Ncej Khoom | Aluminium Alloy |
| Log Loj | 26" |
| Qhov hluav taws xob | 36V |
| Fais fab mov | Lithium roj teeb |
| Braking System | Nres Kab |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | DGCS-X4 |
| Lub cev muaj zog txoj hauj lwm | pem hauv ntej hub motor |
| Roj teeb txoj hauj lwm | Down Tube |
| Hom Ntse | Hluav taws xob |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Guangdong, Suav teb |
| Ntau yam rau lub zog | 31 - 60 km |
| Max Ceev | >50 km / h |
| Torque | 30-50 Nm |
| Them sij hawm | >3 hnu |
| Lub sijhawm them nyiaj | 6 hnu |
| Roj teeb | 36V8A Class A lithium roj teeb |
| MOQ | 100 |
| Tsav | 350W lub cev muaj zog |
| Xim | dub |
| Ceev | 32 km / h |
| Lub cev muaj zog | 36V 250W |
| Max Load | 150 KG |
| Khoom npe | Fais Tsheb kauj vab |
| Hom | Txoj Kev E-tsheb tuam |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Chaw nres nkoj | Guangzhou |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Daim / Daim ib hlis |

Unleash kev xyiv fab ntawm caij nrog peb Ebikes rau Cov Neeg Laus, ua tib zoo tsim los muab kev zoo siab thiab xis nyob rau cov neeg caij tsheb kauj vab ntawm txhua qib. Engineered nrog precision thiab saib xyuas kom meej, cov tsheb kauj vab hluav taws xob embody lub zoo meej blend ntawm kev ua tau zoo, style, thiab versatility.

Kev khav theeb lub log tsheb loj ntawm 26 * 4.0, peb Ebikes siv zog ua kom muaj kev sib txawv nrog kev ruaj ntseg thiab kev tswj hwm. Txhim kho koj txoj kev caij tsheb los ntawm kev xaiv los ntawm palette ntawm cov xim customizable, tso cai rau koj qhia koj tus kheej los ntawm qhov koj nyiam ua kom zoo nkauj. Crafted los ntawm lub teeb yuag tsis tau ruaj khov aluminium alloy, cov tsheb kauj vab hnyav tsuas yog 29kg, ua kom pom kev sib npaug ntawm kev txav mus los thiab ruaj khov.

Kev paub lub zog tsis sib xws nrog 350W-1000W lub cev muaj zog, muaj 12G spokes rau kev caij tsheb du thiab zoo. Lub roj teeb lithium, xws li 48V10.4A txog 48V25A, ua kom muaj qhov zoo ntawm 40 mus rau 80 kilometers, muab kev ywj pheej los tshawb txog qhov deb thiab dav. Txawm hais tias koj tab tom caij nkoj ntawm kev lom zem 25/teev lossis nrhiav kev nrawm nrawm ntawm 45/teev, peb Ebikes xa cov caij zoo siab txhua lub sijhawm.
|
Khoom parameters |
|||
|
Loj: |
26 ntiv |
Cov khoom siv ncej: |
Aviation aluminium alloy |
|
Thauj khoom: |
150 kg |
hluav taws xob machinery: |
500-1000W |
Cim npe nrov: Tuam Tshoj ebikes rau cov neeg laus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Txhua Terrain Fat Tire Roob Ebike
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








