Drift Electric Scooter
Khoom Taw qhia
| Foldable | TSIS MUAJ |
| Range Per Charge | 10-15KM |
| Max Ceev | 21-30km/h |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom Ntse | bluetooth, Electronic |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | SMT-D6 |
| Them sij hawm | 2-3H |
| Qeb | Peb-log Scooter |
| Cov neeg siv tau | Unisex |
| Roj teeb muaj peev xwm | < 10Ah |
| Lub cev muaj zog | 36V250W |
| Pedal qhov siab | 150MM |
| Roj teeb hom & muaj peev xwm | Li-ion roj teeb 36V3600mAh |
| Nce toj kaum | 10 degree -30 degree |
| Lub cev muaj zog log | 8 "tug |
| Mileage rau nqi | 15km ua |
| Hom yas | PE |
| Max Load | 120 kg |
| Loj | 1100 * 650 * 690 hli |
| Daim ntawv pov thawj | CE |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Thawv loj 69 * 54 * 21cm rau tag nrho cov thawv xaj. |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 69 x 56 x 28 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 15. 000 kg |

Zoo siab txais tos rau lub ntiaj teb kev zoo siab thiab kev tsim kho tshiab nrog peb Drift Electric Scooter - qhov chaw zoo tshaj plaws raws li kev lom zem lom zem. Ntau tshaj li lub scooter xwb, peb lub tsheb hluav taws xob drift redefines txoj kev koj caij, muab kev zoo siab rau cov neeg caij tsheb ntawm txhua lub hnub nyoog.
Lub zog tsis sib haum xeeb thiab kev ua siab ntev:

Nrog nws lub zog zoo tshaj plaws, lub tshuab hluav taws xob scooter no muab kev caij tsheb zoo li tsis muaj lwm yam. Txaus siab rau qhov nrawm thaum koj glide tsis muaj zog, siv los ntawm lub cev muaj zog uas ua kom ob qho tib si ceev thiab tswj. Ua ke nrog lub roj teeb uas siv tau ntev, koj qhov kev lom zem tsis yog kev lom zem xwb tab sis kuj tseem muaj sia nyob. Tsis tas yuav txhawj xeeb txog kev them rov qab ntau zaus - lub scooter no yog tsim los ua kom koj lub neej muaj zog, muab sijhawm tsis kawg ntawm kev lom zem.
Innovative Comfort Design:

Tsim los nrog koj txoj kev nplij siab hauv siab, peb lub tsheb kauj vab hluav taws xob drift muab lub rooj zaum uas tso cai rau cov menyuam yaus zaum tau yooj yim thaum lawv loj hlob. Txoj kev ntshiv steering tshwj xeeb txhim kho lub ntuj ntws ntawm kev caij tsheb, ua rau nws yooj yim dua, tsim, thiab ua raws li cov me nyuam kev txawj ntse. Cov qauv tsim ergonomic ua kom muaj kev nyiam thiab kev lom zem, txhawb kev ntseeg siab thaum lawv paub txog kev kos duab ntawm drifting.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj electric scooter manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Drift Tsheb Electric
Tom ntej: Tsis muaj
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








