Cov me nyuam caij tsheb
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 txog 4 xyoos, 5 txog 7 xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC111B |
| Khoom npe | cov menyuam caij tsheb |
| Xim | liab, dawb, dub, liab |
| Lub log | 4 lub log |
| Khoom loj | 100 * 65 * 72cm |
| Pob loj | 100.5 * 55.5 * 33cm |
| Tsav | 2 * 30W motors |
| Roj teeb | 12 V 4.5 AW |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 13/15.8 KG |
| Muaj nuj nqi | Pem hauv ntej thiab rov qab, ob lub teeb taub hau rau pem hauv ntej |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Chaw nres nkoj | shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 1000 Daim / Daim Ib Hlis caij tsheb me nyuam hluav taws xob |


Txoj kev taug kev pib nrog ib lub pob pib yooj yim, muab qhov pib tsis muaj teeb meem rau cov neeg tsav tsheb budding. Nrog rau ob qho tib si rau pem hauv ntej thiab thim rov qab, nrog rau cov chaw siab thiab qis qis, cov tsheb caij tsheb no muaj kev tsav tsheb muaj zog thiab ntau yam uas tuaj yeem hloov mus rau ntau yam kev ua si. Txawm hais tias tej zaum yuav tsis muaj suab paj nruag built-in, lub suab horn tiag tiag ntxiv qhov kov tiag tiag, txhim kho qhov kev zoo siab tag nrho ntawm txhua lub caij.


Cov tsheb caij tsheb muaj ob lub qhov rooj, tsis yog tsuas yog ua kom zoo nkauj zoo nkauj xwb tab sis kuj ua kom yooj yim nkag mus, muab qhov tseeb thiab kev tsav tsheb zoo. 2.4G tej thaj chaw deb tswj feature ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev saib xyuas, tso cai rau cov niam txiv coj thiab xyuas kom meej lub sij hawm ua si ruaj ntseg rau lawv cov me nyuam. Plaub-log shock absorbers lav lub caij du thiab xis, txawm tias nyob rau ntawm qhov chaw ntxhib me ntsis, ua rau cov tsheb no haum rau ntau yam kev lom zem sab nraum zoov.


Tus nqi sib tw thiab muaj los ntawm lub Hoobkas ncaj qha muag, peb Cov Menyuam Caij Tsheb Hauv Tsheb muaj kev pheej yig yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo. Tsis txhob plam lub sijhawm los nug thiab xaj cov khoom tshwj xeeb no ntxiv rau koj tus menyuam lub sijhawm ua si. Txhim kho lawv txoj kev taug txuj kev nyuaj nrog cov tsheb caij tsheb uas sib xyaw ua ke ntawm kev siv thev naus laus zis, kev nyab xeeb nta, thiab kev tsim muaj zog hauv ib pob uas tsis tuaj yeem tiv taus. Txais tos koj tus menyuam mus rau lub ntiaj teb uas txhua qhov kev caij tsheb yog kev tshawb nrhiav kev lom zem, kev ywj pheej, thiab kev muaj tswv yim, ua kom cov menyuam yaus muaj kev nco zoo siab.
Cim npe nrov: Cov menyuam yaus caij tsheb, Tuam Tshoj cov menyuam caij tsheb hauv tsheb tuam ntxhab, cov chaw muag khoom, lub Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







