Lub Tsheb Zoo Tshaj Plaws Rau Cov Me Nyuam
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC111C |
| Xim | Liab Xiav Dawb Yellow Ntsuab Dub |
| Khoom loj | 100 * 65 * 67cm |
| Packing loj | 100.5 * 55.5 * 33cm |
| N.W | 14.4 |
| G.W | 16.8 |
| CBM | 0.184 |
| MOQ | 370 |
| Khoom npe | Cov Menyuam Hluav Taws Xob Tsheb |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 100.5 X 55.5 X 33 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 16.800 Nws |


Nrog rau ib lub khawm pib yooj yim, lub tsheb caij tsheb no muaj qhov pib tsis muaj teeb meem, txhawb cov tub ntxhais hluas tsav tsheb los tswj lawv lub sijhawm ua si taug txuj kev nyuaj. Cov kev xaiv rau pem hauv ntej thiab thim rov qab, ua ke nrog cov chaw siab thiab qis qis, ua kom muaj kev tsav tsheb zoo thiab muaj ntau yam uas tuaj yeem hloov mus rau qhov kev nyiam ntawm koj tus menyuam.

Muab koj tus me nyuam lub zog los tswj lawv txoj kev taug txuj kev nyuaj nrog lub teeb tswj lub teeb, tso cai rau lawv tswj cov teeb pom kev zoo thaum lawv taug kev los ntawm lawv cov sijhawm ua si. Lub roj teeb tso saib ua rau lawv paub, ua kom muaj kev lom zem tsis muaj kev cuam tshuam yam tsis muaj kev cia siab nres.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb tshaj plaws nrog kev suav nrog cov leeg thiab txoj siv sia, muab kev txhawb nqa ntxiv thiab kev ruaj ntseg thaum txhua tsav. Tus nqi sib tw thiab muaj los ntawm lub Hoobkas ncaj qha muag, peb Lub Tsheb Zoo Tshaj Plaws rau Cov Menyuam muaj kev pheej yig tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj zoo tshaj plaws tsheb rau cov me nyuam, Tuam Tshoj zoo tshaj plaws tsheb rau cov me nyuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Toy Tsav Tsheb
Tom ntej: Cov me nyuam caij tsheb
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








