Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Tsheb
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | NEL-797B |
| Roj teeb | 12V7A |
| Khoom loj | 131 * 87.5 * 74cm |
| Lub log | 4 Lub log |
| Khoom npe | Me Nyuam Hluav Taws Xob Khoom Ua Si Tsheb |
| Packing loj | 113 * 75 * 61cm |
| MOQ | 20 pcs |
| Style | Kid Electric Tsheb |
| Ntim | Thawv |
| OEM | Tau txais |
| GW & NW (KG) | 31.35 / 26.35 KG |
| Chaw nres nkoj | Tianjin chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 2000 Daim / Daim ib lub lis piam |

Qhia peb lub xeev-ntawm-tus-kos duab Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Qhov kev xav hluav taws xob no tsis yog khoom ua si xwb; nws yog lub qhov rooj rau kev taug txuj kev nyuaj, kev kawm, thiab kev lom zem tsis kawg.

Fueling qhov kev zoo siab yog ib qho tseem ceeb 12V7A roj teeb, ua tiav los ntawm plaub-tsav 12V system uas muaj plaub 390 lub cev muaj zog. Qhov kev sib xyaw ua ke muaj zog no ua kom muaj kev ua haujlwm zoo thiab ua tau zoo ntawm kev tsav tsheb uas yuav ua rau muaj kev xav ntawm txhua tus neeg tsav tsheb. Ib lub khawm pib feature lav qhov pib tsis muaj teeb meem ntawm txoj kev taug kev, thaum lub khawm ib lub khawm nrawm ntawm lub kauj log ua kom lub sijhawm qis qis ntawm kev sib tw thiab kev ua si.


Versatility siv sijhawm nruab nrab nrog kev suav nrog USB interface thiab MP3 socket, tso cai rau koj tus menyuam los kho lawv cov ntawv tsav tsheb. Xaiv los ntawm qhov siab thiab qis qis kom haum rau koj tus menyuam qhov kev txawj ntse, txhua lub sijhawm nrog cov suab paj nruag dynamic uas ntxiv ib txheej ntxiv ntawm kev lom zem rau kev caij tsheb. Teeb pom kev zoo nrog lub teeb ci LED, tsim kom muaj qhov chaw zoo nkauj uas yuav txhawb kev ua si zoo siab.

Muaj kev zoo siab ntawm kev tswj nrog lub thoob hluav taws xob tipping, plaub-log shock absorbers, thiab muaj peev xwm ua viav vias rov qab. Cov yam ntxwv no tsis tsuas yog ua kom muaj kev nyab xeeb thiab xis nyob, tab sis kuj ntxiv cov ntsiab lus ntawm kev tsis tuaj yeem, ua kom txhua qhov kev lom zem tshiab thiab koom nrog.

Rau cov niam txiv tech-savvy, Lub Tsheb Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob muaj ob lub xov tooj ntawm tes tswj chaw taws teeb thiab 2.4G Bluetooth chaw taws teeb tswj, tso cai rau kev saib xyuas ib leeg. Lub tsheb engineering sab nrauv tsim ntxiv qhov kov ntawm kev ua kom zoo, ua lub tsheb no tsis yog cov khoom ua si xwb tab sis cov lus qhia stylish.

Tus nqi sib tw thiab muaj rau kev yuav khoom ncaj qha los ntawm lub Hoobkas, peb Lub Tsheb Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob tau cog lus tias yuav muaj kev sib koom ua ke zoo, kev tsim kho tshiab, thiab kev pheej yig. Txhawb nqa koj tus menyuam lub sijhawm ua si nrog lub tsheb uas tsis yog tsav tsheb xwb tab sis coj kev npau suav rau lub neej-nrhiav thiab xaj hnub no!
Cim npe nrov: hluav taws xob tej thaj chaw deb tswj tsheb, Tuam Tshoj fais fab chaw taws teeb tswj tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Cov Menyuam Tsav Tsheb
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






