Youth Mountain Bike
Cov Tub Ntxhais Hluas Roob Tsheb kauj vab yog tsim los rau kev taug txuj kev nyuaj, muaj lub zog txhawb nqa, dav thiab grippy log tsheb rau kev sib tw zoo tshaj plaws nyob rau ntau qhov chaw, thiab lub hauv ntej diav rawg rau kev caij tsheb. Nws muab kev tawm dag zog lub cev tag nrho, txhim kho kev noj qab haus huv ntawm lub cev thiab lub hlwb. Lub tsheb kauj vab no muaj ntau yam rau kev tshawb nrhiav off-txoj kev thiab kev taug kev hauv nroog, nrog kev cog lus rau kev ua haujlwm zoo thiab kev pab cuam tom qab muag, kom ntseeg tau tus nqi zoo thiab ncaj qha mus rau kev ua haujlwm.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 18" 20" 22" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Disc nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev cob qhia log | TSIS MUAJ |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-MBTLT |
| Fork Suspension | TSIS MUAJ |
| Qhov hnyav tag nrho | 13.8kg ib |
| Net nyhav | 12.3kg ib |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 1.2 |
| Load Capacity | 120 kg |
| Khoom npe | Kids mountain Bike tsheb kauj vab/Me nyuam MTB tsheb kauj vab |
| Xim | Dawb, Paj yeeb, Liab, Ntsuab, Xiav, Ntshav, Txiv kab ntxwv thiab lwm yam |
| Style | Nrov |
| Hnub nyoog | 3-13 Cov menyuam yaus xyoo |
| Loj | 18" 20" 22" Kids mountain Bike / Children MTB tsheb kauj vab |
| Lub log | Cua log, roj hmab raj, 2.35, A / V |
| Saddle | Yooj yim |
| Ncej | Khoom siv hlau |
| nqe | Hoobkas ncaj nqe |
| thawv | export txheem 5 ply |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Cov menyuam yaus caij tsheb kauj vab Pob: 1pcs / CTN (85% SKD / 45% SKD / CKD / lossis raws li cov neeg siv khoom thov). Pheej yig OEM Custom Kids MTB Mountain Bike Biciletas Rau Me Nyuam / Bicicleta de montaa Mtb / Cov me nyuam MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib hlis |


[ Safe Dual Brakes & Enclosed Chain ]: Dhau li ntawm tes nres, lub tsheb kauj vab me nyuam no yog tsim los nrog lub tsheb kauj vab uas tsim nyog rau cov me nyuam me uas tsis muaj hwj chim txaus los tswj nres ntawm tes. Nyob rau hauv lub sijhawm no, cov saw hlau kaw tuaj yeem tiv thaiv cov menyuam yaus kom tsis txhob raug mob thiab muab qhov chaw nyab xeeb dua.


[Hassle-free Assembly]: Los nrog 95% ua ntej sib dhos, peb lub tsheb kauj vab rau cov menyuam tsuas yog siv koj ob peb kauj ruam los ua ke. Dab tsi ntxiv, cov lus qhia ntxaws ntxiv yog suav nrog rau kev sib dhos kom zoo dua. Tom qab kho lub rooj zaum thiab lub rooj zaum kom haum rau qhov siab, cov me nyuam tau npaj caij caij mus ua si sab nraum zoov.


[Size Pom Zoo]: 14" tsheb kauj vab yog tsim rau cov tub thiab ntxhais hnub nyoog 3 txog 5 xyoos; 16" rau 4 mus rau 7 xyoo; 18" rau 4 mus rau 8 xyoo. Nco tseg: Ntsuas me nyuam lub INSEAM thiab muab piv nrog SADDLE HEIGHT los xyuas seb tus neeg caij tsheb tuaj yeem kov hauv av.
Cim npe nrov: hluas roob tsheb tuam, Tuam Tshoj hluas roob tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Qhov zoo tshaj plaws Mtb Bikes
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li



