Mountain Bike nrog Aluminium Ncej
Khoom Taw qhia
| Ncej Khoom | Hlau |
| Fork Khoom | Hlau |
| Fork Suspension | TSIS MUAJ |
| Braking System | Disc nres |
| Log Loj | 24" 26" |
| Gears | 21 Ceev |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Lub log dav | 26*1.95 |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Qauv nab npawb | BJQ-MJM600 |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Load Capacity | 150 KG |
| Ntev (m) | 1.8 |
| Net nyhav | 1 6kg |
| Qhov hnyav tag nrho | 1 8kg |
| yam | MTB tsheb kauj vab rau cov txiv neej laus |
| Nres | DISC nres |
| pedal | yas lossis alloy tuaj yeem xaiv |
| ncej | hlau |
| tuav | roj hmab |
| Derailleur | Suav Hom lossis Shimano |
| Xim | txiv kab ntxwv / xiav / daj / liab |
| Style | Fashionable |
| Warranty | 1 Xyoo |
| Rim Khoom | Aluminium |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 85% SKD 45% SKD CKD OR AB CARTON lag luam wholesale bycycles 26 nti tsheb kauj vab 24 "mtb tsheb kauj vab log tsheb 26x1.95 mtb tsheb kauj vab hais / cycel tsheb kauj vab / tsheb kauj vab rau cov neeg laus txiv neej |
| Chaw nres nkoj | Tianjin chaw nres nkoj lossis raws li cov neeg siv khoom xav tau |
| Muaj peev xwm muab khoom | 20000 Daim / Daim Ib Hlis Tsheb kauj vab hais / cycel tsheb kauj vab / tsheb kauj vab rau cov txiv neej laus |
Nkag mus rau Kev Lom Zem Zoo Tshaj Plaws nrog Peb Lub Roob Tsheb kauj vab: Qhov twg Innovation ntsib Peak Performance!

Qhia peb qhov kev xav tsis thoob zaum kawg, Lub Roob Tsheb kauj vab nrog Aluminium Ncej - qhov tseem ceeb ntawm kev ua haujlwm zoo tshaj plaws thiab ua pov thawj rau peb txoj kev cog lus los muab cov neeg caij tsheb nrog kev paub sab nraum zoov uas tsis muaj qhov sib piv. Ntawm daodebao, peb tau ua tib zoo tsim lub tsheb kauj vab no los ua koj tus khub zoo tshaj plaws ntawm txoj kev nyuaj, muab cov yam ntxwv zoo tshaj plaws uas ua kom muaj kev ua tau zoo dua thiab ua haujlwm ntev.
Innovative Aluminium Alloy Ncej:

Ntawm lub hauv paus ntawm peb lub roob tsheb kauj vab lies nws txoj kev aluminium alloy sab hauv cable routing ncej. Crafted nrog precision, lub thav duab no tsis tsuas yog lav qhov tshwj xeeb lub zog tab sis kuj muab lub teeb yuag thiab agile caij kev. Lub seamless internal cable routing txhim khu lub tsheb kauj vab qhov zoo nkauj, muab nws ib tug sleek thiab niaj hnub saib thaum txo cov kev pheej hmoo ntawm cable hnav thiab tsim kua muag.
Exceptional Suspension System:

Nruab nrog lub zog 38mm tuab shock-absorbing pem hauv ntej diav rawg, peb lub tsheb kauj vab ua kom muaj kev sib tw thiab ruaj khov txawm nyob rau ntawm qhov chaw tsis sib xws. Txawm hais tias koj tab tom taug kev pob zeb los yog nqes toj roob hauv pes, lub kaw lus ncua kev kawm zoo absorbs shocks, xa zoo tswj thiab kev nplij siab. Qhov no txhais tau tias koj tuaj yeem tsom mus rau kev txaus siab rau kev caij tsheb, muaj kev ntseeg siab hauv koj lub tsheb kauj vab lub peev xwm los tswj txoj kev ntxhib yooj yim.
Elegant Design thiab High-End Finish:

Precision Transmission thiab txhim khu kev qha braking:

Featuring lub advanced Guobian 24- kis tau tus mob ceev thiab txhim khu kev qha mechanical disc brakes, peb lub tsheb kauj vab muaj seamless iav hloov thiab teb nres lub zog. Kev kov yeej kev nyuaj nce toj thiab qhovntsej thiaj tsis mob tau yooj yim, ntseeg siab hauv qhov tseeb ntawm koj cov iav hloov pauv thiab lub peev xwm nres tam sim ntawm koj lub brakes. Qhov kev tswj hwm qib no tso cai rau koj taug qab txhua txoj kev nrog kev ntseeg siab thiab raug.
Cim npe nrov: roob tsheb tuam nrog txhuas ncej, Tuam Tshoj tsheb tuam roob tsheb tuam nrog txhuas ncej manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Trail Mountain Bikes rau txiv neej
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li





