Mens Mountain Bike
Khoom Taw qhia
| Ncej Khoom | Hlau |
| Fork Khoom | Hlau |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Braking System | Disc nres |
| Log Loj | 26" |
| Gears | 24 Ceev |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Hlau |
| Lub log dav | 26*2.5" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Qauv nab npawb | HBMMS-KLLBL |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Load Capacity | 150 KG |
| Ntev (m) | 1.8 |
| Net nyhav | 18.2kg 2 |
| Qhov hnyav tag nrho | 22.1kg ib |
| Lub log | 26*4.0 |
| diav rawg | Suspension Fork |
| Lub log hom | Spoked Log |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| Xim | Kev xav tau |
| Kev ua lag luam | Lub teb chaws |
| tuav bar | SM alloy |
| Freewheel | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Lub log thiab lub raj | 24/26/20 * 1.95 / 2.125 Dub Tire |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | roob tsheb tuam , roob cycle , cycle , bikes , mtb , bicicleta de montana |
| 85% SKD | |
| Chaw nres nkoj | Tianjin |
| Muaj peev xwm muab khoom | 2500 Daim / Daim ib lub hli |


Nruab nrog 21- kis tau tus mob ceev, peb lub tsheb kauj vab roob muaj ntau yam kev xaiv xaiv, txhawb koj kom kov yeej ob qho kev nce toj siab thiab qhov nqis nrawm nrawm. Xaiv los ntawm ntau yam xim kom haum rau koj cov style, thiab paub txog kev ywj pheej ntawm kev hloov kho nrog peb cov kev txhawb nqa rau cov xim kev cai, tso cai rau koj caij tsheb kauj vab uas qhia txog koj tus cwj pwm.


Peb lub roob tsheb kauj vab tsis yog tsuas yog tus khub ua haujlwm siab xwb tab sis kuj yog tus nqi pheej yig. Nrog rau kev muag khoom ncaj qha, peb muab tus nqi zoo siab yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo. Zoo siab txais tos nug thiab xaj koj tus kheej txiv neej Lub Roob Tsheb kauj vab, qhov zoo raws li tus nqi pheej yig. Txhim kho koj cov kev taug txuj kev nyuaj caij tsheb kauj vab nrog lub tsheb kauj vab uas sib xyaw ua ke, ua haujlwm ntev, thiab kev tsim kho tshiab - vim tias koj txoj kev taug kev tsim nyog tsis muaj dab tsi tab sis qhov zoo tshaj plaws. puag sab nraum zoov nrog kev ntseeg siab, thiab cia peb lub roob tsheb kauj vab yog lub tsheb uas txhawb nqa koj mus rau qhov siab tshiab ntawm kev zoo siab thiab kev tshawb nrhiav.
Cim npe nrov: mens roob tsheb tuam, Tuam Tshoj mens roob tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Folding Mountain Bike
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li






