Cov menyuam caij tsheb kauj vab
Lub DAODEBAO Kids Bike yog tsim los rau cov menyuam yaus hnub nyoog 3-8, uas muaj cov kab hlau ruaj khov, kev sib tsoo ib zaug, thiab nres nres. Nws los nrog 20-inch log loj, adjustable eeb, thiab muaj nyob rau hauv ntau yam xim. Lub tsheb kauj vab no zoo tagnrho rau cov tub ntxhais hluas caij tsheb kauj vab, muab kev nyab xeeb thiab xis caij tsheb kauj vab nrog lub peev xwm ntawm 120kg.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 20" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Disc nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev cob qhia log | TSIS MUAJ |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-DSL |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Qhov hnyav tag nrho | 13kg ua |
| Net nyhav | 12kg ua |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 1.2 |
| Load Capacity | 120 kg |
| Yam khoom | cov me nyuam roob tsheb kauj vab |
| Xim | liab xiav txiv kab ntxwv ntshav los yog kho |
| Loj | 16 18 20 22 24 nti |
| Ceev | ib Speed |
| Ncej thiab diav rawg | steel ncej, ncua kev kawm ntawv diav rawg |
| Handlebar | hlau |
| Nres | dual disc nres |
| Lub log | 2.35 roj hmab log |
| Rim | aluminium alloy |
| Saddle | roj hmab |
| Ntim Cov Lus Qhia | 85% SKD 1PCS / CTN 45% SKD 1PCS / CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS / 4PCS / CTN KHOOM PLIG Tus nqi qis 2023 Cov Menyuam Tsheb Tsheb Me Me Me Tsheb Tsheb Me Me Cycle Cycling Bicicleta Tsheb kauj vab rau Cov Menyuam 12 14 Ntiv MTB Vtt Roob tsheb tuam |
| Chaw nres nkoj | Tianjin chaw nres nkoj, Qingdao Chaw nres nkoj, lossis raws li cov neeg siv khoom xav tau |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Piece/Pieces Ib Lub Hlis me nyuam roob roob sepeda anak |


Ua rau koj tus me nyuam muaj kev xyiv fab ntawm kev caij tsheb nrog peb cov menyuam yaus lub tsheb kauj vab uas muaj kev xav zoo, uas muaj lub teeb yuag uas ua kom muaj kev sib haum xeeb thiab zoo siab. Lub adjustable qhov siab functionality ntxiv ib txheej ntawm versatility, yoog raws li ib txwm-hloov kev xav tau ntawm koj tus menyuam loj hlob thiab ua kom pom kev nplij siab thiab kev nyab xeeb.


Cloaked nyob rau hauv ib tug txaus nyiam thiab vibrant sab nrauv, peb lub tsheb kauj vab tsis yog ib hom ntawm kev thauj mus los; nws yog ib tug zam nqe lus ntawm lub log. Qhov ntxim nyiam ntxim nyiam tsis yog tsuas yog xav kom rov hais dua rau cov tub ntxhais hluas caij tsheb zoo nkauj tab sis ua kom pom lawv lub tswv yim thiab tsim kom muaj kev hlub tob rau kev tshawb nrhiav.


Hauv plawv ntawm peb lub tsheb kauj vab lub tswv yim tsim yog lub hom phiaj txhawb kev ywj pheej. Los ntawm pedaling thiab steering ntawm nws tus kheej, cov menyuam yaus tsim kev nkag siab ntawm kev ywj pheej, txhawb lawv tus kheej kev ntseeg siab thiab kev txiav txim siab. Qhov kev ywj pheej tshiab no nthuav dav dhau kev caij tsheb, ua rau muaj kev cuam tshuam ntau yam ntawm lawv lub neej txhua hnub.
Cim npe nrov: cov me nyuam tsheb kauj vab, Tuam Tshoj me nyuam tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




