Kids Bicycle 18 Inch Children Bike
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Braking System | Mechanical disc nres / Hydraulic nres |
| Log Loj | 700c,23c,25c,28c |
| Gears | 21 Ceev |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | HBJB-JB--T8 |
| Lub log dav | 26*2.6" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Ncej hom | Full Shockingproof Ncej |
| Hom Pedal | Ordinary / Alloy pedals |
| Load Capacity | 200 kg |
| Ntev (m) | 1.8 |
| Net nyhav | 15kg ua |
| Qhov hnyav tag nrho | 17kg ua |
| Ceev hloov qhov system | Shimano / ltwo / Microshift |
| Nres system | mechanical disc nres / hydraulic nres |
| Lub log | hais log / riam log |
| Cov khoom siv ncej | siab carbon steel |
| Pedal | PVC / hlau pedal |
| Pem hauv ntej diav rawg | 38 thickened damping diav rawg |
| Lub log | Tyre 11 |
| Cov saw | positioning saw |
| Ntauwd log | positioning ntauwd log |
| Ntim Cov Lus Qhia | thawv |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 136 x 21 x 73 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 15. 000 kg |


Lub 38-tube tuab tuab pem hauv ntej diav rawg teeb lub hauv paus rau kev caij tsheb ruaj khov thiab ruaj ntseg, kom ntseeg tau tias cov tub ntxhais hluas caij tsheb kauj vab tuaj yeem nkag siab txog ntau qhov chaw. Ua ke nrog cov ntsiab lus siab tuab tuab, lub tsheb kauj vab no lav qhov kev sib tw zoo heev, ua rau cov menyuam yaus tshawb nrhiav tau yooj yim thaum txhawb kev ntseeg siab hauv lawv lub peev xwm caij tsheb kauj vab.


Style ua tau raws li kev ua haujlwm nrog aluminium ob txheej txheej ncaj T milled arc rim, featuring xim strip embellishments uas ntxiv ib qho vibrant kov rau lub tsheb kauj vab. Lub siab gloss xim sab hauv tsis tsuas yog txhim khu kev zoo nkauj tag nrho tab sis kuj ua kom lub neej ntev, tiv taus hnav thiab tsim kua muag kom lub tsheb kauj vab saib tshiab thiab ntxim nyiam.


Affordability yog qhov tseem ceeb, thiab peb lub Hoobkas ncaj muag muag muab cov nqe lus zoo, ua rau cov menyuam yaus lub tsheb kauj vab muaj peev xwm siv tau rau cov niam txiv tab tom nrhiav kev xaiv txhim khu kev qha thiab nyiaj txiag. Peb txuas ntxiv kev caw sov siab los nug thiab txiav txim, cia koj tus menyuam pib taug txuj kev nyuaj suav nrog lub tsheb kauj vab uas sib xyaw ua ke kev nyab xeeb, kev nplij siab, thiab kev nyiam. Ua rau muaj kev xyiv fab ntawm kev tshawb nrhiav menyuam yaus thiab kev ua si nquag nrog peb 18-inch Kids Bicycle, qhov twg txhua qhov kev caij tsheb yog ib kauj ruam los txhawb kev hlub rau kev ua si sab nraum zoov thiab kev noj qab haus huv, kev ua neej nyob.
Cim npe nrov: Cov me nyuam tsheb kauj vab 18 nti me nyuam tsheb kauj vab, Tuam Tshoj cov me nyuam tsheb kauj vab 18 nti cov me nyuam tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







