Me nyuam tsheb kauj vab
Lub DAODEBAO Child Bike yog tsim los rau cov menyuam yaus hnub nyoog 3-8, muab kev nyab xeeb thiab kev lom zem caij nrog nws lub siab steel ncej thiab ib-ceev iav system. Nws nta 20 "mus rau 26" log loj, disc nres, thiab lub peev xwm ntawm 150 kg, ua kom muaj zog thiab kev ntseeg siab. Nrog rau kev xaiv rau roj hmab cua, EVA, lossis cov log tsheb yas thiab lub eeb zoo, lub tsheb kauj vab no yog tsim los rau kev siv hauv av, muab kev ruaj khov thiab kev lom zem caij tsheb kauj vab rau cov tub ntxhais hluas caij tsheb.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Log Loj | 20"24"26" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Disc nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Lub log dav | 26*4" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-HB |
| Fork Suspension | TSIS MUAJ |
| Qhov hnyav tag nrho | 19 KG |
| Net nyhav | 18 KG |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 130 cm |
| Load Capacity | 150 KG |
| Khoom npe | Lub nroog tsheb kauj vab |
| Xim | Customized |
| Logo | Customized Logo |
| Loj | 20"24"26" |
| Ceev | Tsheb kauj vab ib leeg |
| Style | Nrov |
| Lub log | Roj Hmab Cua Tire / EVA log / Yas log |
| Saddle | Yooj yim |
| Daim ntawv thov | Flatland |
| Khoom siv | Siab hlau |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 2pc / ctn, SKD 85%, Txais kev ntim khoom |
| Chaw nres nkoj | tianjin chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 200 Daim / Daim ib xyoos |



Tshem Tawm Kev cob qhia log: Nws yog qhov ua tau zoo rau cov neeg pib txhim kho lub log kev cob qhia kom kawm caij. Tshem tawm cov kev cob qhia log tseem muab kev xyaum ntau ntxiv rau cov menyuam kawm kom sib npaug.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj me nyuam tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Cov menyuam caij tsheb kauj vab
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li





