Nqis Cov Menyuam Tsheb kauj vab
Cov menyuam yaus caij tsheb kauj vab uas pheej yig tau qhia txog lawv cov qauv tsim, kho qhov siab, ruaj khov, thiab kev txhawb nqa rau kev loj hlob thiab kev ywj pheej. Lawv cater rau ntau qhov ntau thiab tsawg nrog steel thav duab, aluminium alloy rims, thiab kev cob qhia log, haum rau cov menyuam yaus txog 120kg. Cov tsheb kauj vab no txhawm rau txhim kho kev sib koom tes, cov leeg nqaij muaj zog, thiab kev sib raug zoo, nrog rau kev muag khoom ncaj nraim kom ntseeg tau tias muaj nqi, zoo, thiab kev pab cuam tom qab muag.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 18" 20"22" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Nres Kab |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev cob qhia log | Yog lawm |
| Ncej hom | Full Shockingproof Ncej |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-MBTHM |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Qhov hnyav tag nrho | 9.5 KWG |
| Net nyhav | 8.5 KGS |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 0.95-1.15m |
| Load Capacity | 120 kg |
| Khoom npe | cov menyuam caij tsheb kauj vab |
| Loj | 18" 20"22" |
| Rim | Aluminium alloy ntug |
| diav rawg | Hlau diav rawg |
| Nres | Tes Nres |
| Saddle | Cov tawv nqaij mos |
| Lub log hom | 18 20 22 inch Air Wheels |
| Lub log loj | 18 20x2.125/2.4 |
| Shipping Txoj Kev | Hiav txwv |
| Qhov zoo | Direct Hoobkas |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1 pc / thawv nrog lus Askiv lossis koj thov phau ntawv txhais lus Nrog 5 txheej xim av thawv, los yog xim thawv |
| Chaw nres nkoj | Tianjin los yog Qingdao |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib hlis |


PERFECT FIT: Lub tsheb kauj vab haum zoo ua rau kev kawm sai dua, kev ntseeg siab, thiab kev lom zem ntau dua. Qhov hnyav ntawm 23.25 lbs, lub teeb yuag, lub tsheb kauj vab ergonomic yog ib qho yooj yim rau cov menyuam yaus ua haujlwm.


OPTIMIZED PEDALING: Nrog rau qhov nce piv ntawm 3.5, Txhua tus pedal stroke yuav ntxiv nrawm ("nce") nrog rau qhov tsim nyog ntawm lub zog ("piv") los txhawb lawv, ua rau pib yooj yim dua thiab sib npaug zoo dua.

Cim npe nrov: pheej yig me nyuam tsheb kauj vab, Tuam Tshoj pheej yig me nyuam tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




