Cov menyuam yaus caij tsheb kauj vab muaj yeeb yuj
Cov Menyuam Yeeb Yam Muaj Yeeb Yam Los ntawm DAODEBAO yog tsim los rau cov menyuam yaus hnub nyoog 6-15, uas muaj lub siab carbon steel ncej thiab aluminium alloy diav rawg nrog kev ncua. Nws los nyob rau hauv 18, 20, thiab 22 nti qhov ntau thiab tsawg, muaj ib qho kev ceev iav, thiab suav nrog lub kaw lus nres. Nrog lub peev xwm ntawm ntau tshaj 200 kg thiab lub rooj zaum kho tau, lub tsheb kauj vab no yog ob qho tib si ruaj khov thiab hloov tau, muaj ntau yam xim kom haum rau ntau qhov kev nyiam.
Khoom Taw qhia
| Ncej Khoom | High carbon hlau |
| Fork Khoom | Aluminium Alloy |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Braking System | Disc nres |
| Log Loj | 18"20"22" |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Lub log dav | 20*2.15" |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav teb |
| Qauv nab npawb | XAM-MBTAWT |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Load Capacity | Ntau tshaj 200 kg |
| Ntev (m) | 1.7 |
| Net nyhav | 15 KG |
| Qhov hnyav tag nrho | 18 KG |
| Khoom npe | Tsheb tuam roob |
| Xim | Xiav Liab Liab |
| Loj | 18 20 nti |
| Hnub nyoog | 6-15 xyoo |
| Lub log | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Ncej | High Carbon SteelFrame |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| Saddle | Yooj yim |
| Handlebar | Hlau Handlebar |
| Ntim | 85% SKD / CKD Ntim Ntim |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | bycycles roob tsheb kauj vab Pob: 85% SKD |
| Chaw nres nkoj | Tianjin chaw nres nkoj, lossis raws li cov neeg siv khoom xav tau |
| Muaj peev xwm muab khoom | 1000000 Daim / Daim Ib Hlis bycycles roob tsheb kauj vab |


【Tsim rau cov menyuam yaus】 Lub tsheb kauj vab BMX no los nrog cov log tsheb sib tw uas ua rau nws yooj yim rau cov pib tshiab kom sib npaug. Qhov siab ntawm lub rooj zaum tuaj yeem hloov kho sai raws li qhov siab ntawm tus menyuam. Lub raj mis tawb nqa tau dej los yog dej haus los ua kom txhua lub caij muaj kev lom zem.


【Easy to assemble】 85% pre-assembled, yooj yim heev rau assemble, thov mus saib cov lus qhia installation thiab installation video ua ntej installation. Thov ceev faj kom tsis txhob txhim kho lub fork pem hauv ntej upside down thiab paub qhov txawv ntawm sab laug thiab sab xis pedals. Tom qab sib sau ua ke, inflate lub log tsheb.

Cim npe nrov: Cov menyuam yaus muaj yeeb yuj tsheb kauj vab, Tuam Tshoj muaj yeeb yuj me nyuam tsheb kauj vab manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




