14 Inch Kids Cycle
Nws nta lub teeb yuag tsim, kho qhov siab, thiab cov khoom siv ruaj khov, ua kom muaj kev nplij siab, hloov tau, thiab caij tsheb mus ntev. Lub tsheb kauj vab cov xim zoo nkauj thiab cov qauv tsim los txhawb kev muaj tswv yim thiab kev qhia tus kheej hauv cov menyuam yaus, txhawb kev loj hlob ntawm lub cev muaj zog, kev ywj pheej, thiab kev sib raug zoo los ntawm kev sib koom caij tsheb.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | 7/14 ceev ib ceev |
| Log Loj | 12"/14"/16"/18" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Disc nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Hlau |
| Kev cob qhia log | Yog lawm |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-XRK |
| Fork Suspension | TSIS MUAJ |
| Qhov hnyav tag nrho | 10kg ib |
| Net nyhav | 9kg ua |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 1 |
| Load Capacity | 120 kg |
| Khoom npe | cov menyuam caij tsheb kauj vab / menyuam caij tsheb kauj vab / menyuam caij tsheb kauj vab |
| Xim | Liab / xiav / dawb / dub / daj |
| Nres | Disc Nres / V-Brake / cable nres |
| Ncej | carbon hlau / aluminium alloy |
| Loj | 12"/14"/16"/18" tsheb kauj vab |
| Lub log | Kenda |
| Logo | OEM Made.welcome Customized Logo |
| Ceev | 7/21/24/{{3}sigle ceev |
| Daim ntawv pov thawj | CE Daim Ntawv Pov Thawj |
| Ntsiab lus | me nyuam caij tsheb kauj vab / me nyuam caij tsheb kauj vab / me nyuam lub voj voog |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | PE ua npuas ncauj, hnab yas, ces corrugated tas luav pob zoo rau txhua daim ntawm mtb me nyuam tsheb kauj vab disc nres 20 18 nti me nyuam tsheb kauj vab mtb rau 10 mus rau 15 xyoo cov me nyuam tsheb kauj vab ntshuam tsheb kauj vab los ntawm Tuam Tshoj lub voj voog |
| Chaw nres nkoj | Tianjin, mtb me nyuam tsheb kauj vab disc nres 20 18 nti me nyuam tsheb tuam mtb rau 10 mus rau 15 xyoo cov me nyuam tsheb kauj vab ntshuam tsheb kauj vab los ntawm Tuam Tshoj cycl |
| Muaj peev xwm muab khoom | 20000 Daim / Daim ib lub hli |


【Wider Cushioned Tires】 Cov log tsheb dav dua ua rau lawv qhov chaw tsaws loj dua, kev tswj tau yooj yim dua. Txawm hais tias qhov ceev yog siab heev, cov menyuam tsheb kauj vab tsis yooj yim rau plam, yog li tus menyuam muaj kev nyab xeeb dua!


【Safe Braking】 Lub caij tsheb kauj vab ntawm lub tsheb kauj vab ua rau koj tus menyuam caij txoj kev nyab xeeb thiab tsev neeg yooj yim dua.

Cim npe nrov: 14 nti me nyuam voj voog, Tuam Tshoj 14 nti me nyuam voj voog manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li



