Junior Mountain Bike
Junior Mountain Bike yog tsim los rau cov tub ntxhais hluas tshawb nrhiav, nruab nrog lub thav duab zoo thiab 18 "log rau kev taug kev sib txawv ntawm qhov chaw. yog ib qho kev qhia zoo tshaj plaws rau kev caij tsheb kauj vab rau cov menyuam yaus, hais txog kev ua haujlwm ntev thiab kev tsim qauv rau menyuam yaus.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 18" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Nres Kab |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev cob qhia log | Yog lawm |
| Ncej hom | Full Shockingproof Ncej |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | KAQ-XKJN |
| Fork Suspension | Yog lawm |
| Qhov hnyav tag nrho | 9.5 KWG |
| Net nyhav | 8.5 KGS |
| Hom Pedal | Ordinary Pedal |
| Ntev (m) | 0.95-1.15m |
| Load Capacity | 120 kg |
| Khoom npe | cov menyuam caij tsheb kauj vab |
| Loj | 18" 20"22" |
| Rim | Aluminium alloy ntug |
| diav rawg | Hlau diav rawg |
| Nres | Tes Nres |
| Saddle | Cov tawv nqaij mos |
| Lub log hom | 20 nti Air Wheels |
| Lub log loj | 20x2.125/2.4 |
| Shipping Txoj Kev | Hiav txwv |
| Qhov zoo | Direct Hoobkas |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1 pc / thawv nrog lus Askiv lossis koj thov phau ntawv txhais lus Nrog 5 txheej xim av thawv, los yog xim thawv |
| Chaw nres nkoj | Tianjin los yog Qingdao |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib hlis |


Kev Ua Haujlwm Zoo Tshaj Plaws Thiab Disc Nres: Ib qho Shimano rear derailleur nrog 7 speeds ua rau kom yooj yim nce toj, thaum twist shifters ua kom du thiab yooj yim los hloov lub zog thaum caij. Cov menyuam yaus roob tsheb kauj vab no tuaj nrog Pem Hauv Ntej & Tsheb Nres Disc nres kom nres lub zog.


Safer Riding Trails: SHIMANO 7-kev tsav tsheb ceev yog qhov siv tau zoo heev. Dual handbrakes muaj braking zoo heev nrog lub sij hawm teb ceev; Tsis-slip resin pedals nrog reflectors; Cov log tsheb roj kuj ua tau zoo heev ntawm kev tsim kom txaus traction ntawm txhua qhov chaw - xuab zeb, bogs, av nkos, daus los yog pavement.

Cim npe nrov: junior roob tsheb tuam, Tuam Tshoj junior roob tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li




