Puppy Stroller
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Daim ntawv thov | Me tsiaj |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Anhui, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | HB-PC205 |
| Mus ncig teb chaws & Sab nraum zoov hom | Tsiaj Trolleys |
| Khoom npe | tus tsiaj stroller |
| Khoom siv | 600D Oxford Fabric |
| nthuav dav Size | 810 * 490 * 990 hli |
| Ntim Loj | 44 * 26 * 61.5cm |
| Log loj | 5 po*3 |
| N.W/G.W | 7.1 / 8.1 kg |
| Max loading | 15kg ua |
| Xim | Customized Xim |
| OEM & ODM | Txaus siab rau |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | Ntim: 1pc / ctn |
| MOQ: 20 pcs | |
| Chaw thau khoom muaj peev xwm: 950pcs / 40HQ | |
| Chaw nres nkoj | SHANGHAI, NINGBO |
| Muaj peev xwm muab khoom | 100000 Daim / Daim ib hlis |


Kev sib koom ua ke ntawm lub qhov rais qhov cua ua rau peb Puppy Stroller sib nrug, saib xyuas koj tus menyuam dev txoj kev noj qab haus huv thaum txhua txoj kev taug kev. Cov yeeb yam no txhawb nqa kev pom huab cua zoo, ua kom muaj qhov chaw tshiab thiab ua pa rau koj tus phooj ywg furry. Lub qhov rais kuj yog detachable, ntxiv kev yooj yim rau kev tsim, tso cai rau koj los kho lub stroller raws li huab cua lossis koj tus menyuam dev nyiam.


Portability raws li practicality nrog lub foldable tsim ntawm peb Puppy Stroller. Yooj yim collapsible, qhov no feature txhim khu lub stroller txoj kev yooj yim, ua rau nws yooj yim rau thauj thiab khaws cia thaum tsis siv. Qhov dav sab hauv muaj chav txaus rau koj tus menyuam dev kom xis nyob, ua rau nws lub chaw zoo tshaj plaws rau koj tus phooj ywg furry.

Cim npe nrov: menyuam dev stroller, Tuam Tshoj menyuam dev stroller manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tug: Me Dog Stroller
Tom ntej: Dog Stroller Rau Cov dev Me
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







