Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC003 |
| Khoom npe | Kids Electric Tsheb |
| Lub log | 4 Lub log |
| Khoom loj | 128 * 70 * 65cm |
| Thawv loj | 132 * 62 * 36cm |
| G.W&N.W | 25/20.9 |
| Lub cev muaj zog | 40W*2 |
| Roj teeb | 12 V 7 AW |
| Hnub nyoog | 3-8 Xyoo |
| Max loading | 30 kgs |
| Chaw taws teeb tswj | 2.4 G Chaw taws teeb tswj |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 7 txheej thawv 1 pcs packing nyob rau hauv 1 pcs carton Charger & ntsia hlau teeb suav nrog Txhua pob nrog rau USER MANUAL rau kev siv Dawb cov neeg siv khoom logo luam tawm ntawm lub thawv thiab cov ntawv nplaum ntawm lub tsheb |
| Chaw nres nkoj | Shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 2500 Daim / Daim Ib Hlis Cov me nyuam cov khoom ua si tsheb caij tsheb |


Kev lom zem siv sijhawm nruab nrab nrog USB, Bluetooth, thiab MP3 interfaces, kom ntseeg tau tias koj tus menyuam tuaj yeem txaus siab rau lawv cov nkauj nyiam thaum tsiv. Lub 6-wheel shock absorbers lav lub caij du thiab xis nyob, tso cai rau kev hloov pauv seamless hla ntau qhov chaw. Ob lub qhov rooj ntxiv qhov kov ntawm qhov tseeb, tsim kom muaj kev tsav tsheb tiag tiag rau koj tus tub ntxhais hluas taug txuj kev nyuaj.


Taug kev yooj yim los ntawm ntau qhov chaw, ua tsaug rau cov khoom ua si caij tsheb 'versatility thiab adaptability. Cov rooj zaum xis thiab tuab yog qhov tseem ceeb rau koj tus menyuam txoj kev nplij siab, kom ntseeg tau tias kev sib tw ua si ntev yuav muaj kev lom zem yam tsis ua rau qaug zog. Lub roj teeb uas siv tau ntev ntev tau lav lub sijhawm ua si txuas ntxiv, xa cov sij hawm ntawm kev zoo siab thiab kev zoo siab tsis muaj kev cuam tshuam.


Tsis txhob plam lub sijhawm los nug thiab xaj cov khoom tshwj xeeb no ntxiv rau koj tus menyuam lub sijhawm ua si. Txhim kho lawv txoj kev taug txuj kev nyuaj nrog cov khoom ua si caij tsheb uas sib xyaw ua ke ntawm cov thev naus laus zis siab, kev nyab xeeb nta, thiab kev tsim qauv tsim hauv ib pob tsis tuaj yeem. Txais tos koj tus menyuam mus rau lub ntiaj teb uas txhua qhov kev caij tsheb yog kev tshawb nrhiav kev lom zem, suab paj nruag, thiab kev xav txog kev ua si, ua kom muaj kev nco txog thaum yau.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj chaw taws teeb tswj caij ntawm cov khoom ua si, Tuam Tshoj chaw taws teeb tswj caij ntawm cov khoom ua si manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








