Fais Wheel Kids Tub Ceev Xwm Tsheb
Khoom Taw qhia
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC002 |
| Khoom npe | menyuam tub ceev xwm tsheb |
| Muaj nuj nqi | Hluav taws xob pedal tswj thiab 2.4G plaub-txoj kev chaw taws teeb tswj |
| Xim | dub, dawb, liab |
| Ob lub cev muaj zog | 12V/4.5A |
| khoom loj | 110 * 68 * 52cm |
| Thawv loj | 11 0*58*37cm/CBM: 0.236 |
| G.W./N.W. | 24/20 Kg |
| Daim ntawv pov thawj | CE / EN71 / EN62115 / ASTM F963 / ROHS / EMC |


Nruab nrog ob qho tib si tswj chaw taws teeb thiab kev tsav tsheb tus kheej, lub tsheb me me no muaj ntau yam kev ua si. Cov niam txiv tuaj yeem nqa lub log nrog cov chaw taws teeb tswj, ua kom muaj kev nyab xeeb thiab saib xyuas kev caij tsheb, thaum menyuam yaus tuaj yeem tswj hwm tus kheej tsav tsheb, txhawb kev nkag siab ntawm kev ywj pheej thiab taug txuj kev nyuaj.


Kev suav nrog ob lub qhov rooj ntxiv qhov kov ntawm qhov tseeb rau lub tsheb, tsim kom muaj kev tsav tsheb zoo rau koj tus me nyuam. Cov plaub-log shock absorbers ntxiv txhim khu kev caij tsheb, ua kom muaj kev sib tw thiab xis nyob ntawm ntau qhov chaw. Kev nyab xeeb thiab kev nplij siab yog qhov tseem ceeb, ua rau lub tsheb tswj cov chaw taws teeb no yog qhov kev xaiv zoo rau cov niam txiv nrhiav kev nyab xeeb thiab kev lom zem ua si.


Tus nqi sib tw thiab muaj los ntawm lub Hoobkas ncaj qha muag, peb Lub Tsheb Me Nyuam Cov Chaw Taws Teeb Tswj tau muaj kev pheej yig yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo. Tus nqi zoo siab ua rau nws yog qhov kev xaiv txaus nyiam rau cov niam txiv nrhiav lub tsheb uas muaj lub ntsej muag thiab stylish chaw taws teeb tswj rau lawv cov me nyuam.

Cim npe nrov: fais fab log menyuam tub ceev xwm tsheb, Tuam Tshoj fais fab log me nyuam tub ceev xwm tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li







