Latest New Model 3 Log Kids Electric Motorcycle
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 txog 4 xyoos, 5 txog 7 xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Unisex |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | NEL-R1300GS |
| Khoom npe | Caij ntawm cov khoom ua si |
| Thawv loj | 92 * 42 * 57 cm |
| G.W.&N.W | 15.56 kg / 12.66 kg ib |
| Max loading | 20kg ua |
| Daim ntawv pov thawj | EN62115, EN71 |
| Style | Caij ntawm cov khoom ua si |
| Khoom loj | 105 * 48 * 76cm |
| Tsav | 20W/390*2 |
| Lub hnub nyoog tsim nyog | 3-8 Xyoo Laus |
| Xim | Dawb, Liab, Ntsuab |
| Chaw nres nkoj | shanghai |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim ib lub hli |

Tshaj tawm qhov tseem ceeb ntawm cov qauv thiab kev taug txuj kev nyuaj nrog peb Cov Qauv Tshiab Tshiab 3 Log Cov Menyuam Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob-kev lom zem caij tsheb kauj vab uas sib xyaw ua ke nrog cov qauv tsim qauv, tsim kom muaj kev paub dhau los uas tsis yog hom kev thauj mus los xwb tab sis cov lus qhia ntawm cov qauv thiab kev ywj pheej rau koj cov me nyuam.

Propelled los ntawm dual 390 lub cev muaj zog, lub tsheb kauj vab hluav taws xob no boasts lub roj teeb 6V7A * 1, ua kom muaj kev tsav tsheb muaj zog thiab txhim khu kev qha uas tsom iav qhov kev zoo siab ntawm txoj kev qhib. Tus nyeem ntawv daim npav digital ntxiv qhov kov tam sim no, tso cai rau koj tus menyuam kom txaus siab rau lawv cov nkauj nyiam thaum caij nkoj hauv cov qauv. Lub teeb dej khiav, ua ke nrog lub teeb taws LED, tsis tsuas yog ntxiv lub ntsej muag futuristic tab sis kuj ua kom pom kev pom, hloov txhua lub caij mus rau hauv kev lom zem lom zem.


Versatility ntsib kev lom zem nrog kev suav nrog USB interface, ua kom yooj yim txuas rau koj tus menyuam cov nkauj nyiam. Cov suab paj nruag thaum ntxov ntxiv qhov kev kawm, tig txhua lub caij mus rau kev lom zem thiab koom nrog kev kawm. Cov twj tso kua mis built-in tuaj yeem lav qhov kev sib tw thiab xis nyob, nqus cov pob lossis qhov chaw tsis sib xws rau kev nyab xeeb thiab kev lom zem caij tsheb, tsis hais qhov chaw.

Cov log lawv tus kheej dhau los ua ib qho kev pom zoo nrog cov teeb sib xyaw ua ke, txhim kho qhov zoo nkauj tag nrho thiab tig txhua lub caij mus rau hauv cov duab dazzling. Lub simulated maus taus tsim ntxiv ib tug kov ntawm zoo nraug thiab dominance, kom ntseeg tau tias lub fais maus taus no tsis tsuas yog txav tab sis ua ib tug bold nqe lus.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj tus qauv tshiab 3 log cov me nyuam electric maus taus, Tuam Tshoj tseeb tshiab qauv 3 log me nyuam electric maus taus manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








