Hluav taws xob cov khoom ua si tsheb
Khoom Taw qhia
| Cov cwj pwm tseem ceeb | |
| Kev lag luam tshwj xeeb yam ntxwv | |
| Khoom siv | Yas |
| Hwj chim | Roj teeb |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Hnub nyoog Range | 2 mus rau 4 Xyoos, 5 mus rau 7 xyoo, 8 mus rau 13 Xyoos |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom | Tsheb |
| Style | Caij Toy |
| Poj niam txiv neej | Cov tub |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb |
HS-X5 RR |
| Khoom npe | Caij Tsheb Toy |
| Xim | Liab Dawb daj |
| Lub log | 4 Lub log |
| Ceev | 3-5 Km/h |
| Roj teeb | 12V * 7 * 2pcs |
| Lub cev muaj zog | 380 lub cev muaj zog * 2 |
| Daim ntawv pov thawj | CE GCC |
| Khoom loj | 126 * 73 * 70cm |
| Thawv loj | 115 * 64 * 52cm |
| Daim ntawv pov thawj | EN71.62115 .ASTM963 .GCC |
| Chaw nres nkoj | Tianjing chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 3000 Teeb / Teeb ib hlis |

Zoo siab txais tos mus rau lub ntiaj teb no ntawm exhilarating taug txuj kev nyuaj nrog peb Electric Toy Tsheb, qhov twg innovation thiab style converge los tsim ib tug extraordinary playtime kev rau cov hluas tsav tsheb. Cov khoom ua si hluav taws xob no tsis yog tsheb xwb; lawv yog ib qho kev lom zem taug kev mus rau hauv lub ntiaj teb kev lom zem, kev zoo siab, thiab cov yam ntxwv tshiab.

Ua kom muaj kev zoo siab yog lub roj teeb 12V7A muaj zog, ua kom cov sij hawm ntev ntawm kev ua si thiab tshawb nrhiav. Nrog plaub-log tsav thiab 380 lub cev muaj zog, cov tsheb hluav taws xob no muaj kev ua haujlwm zoo uas tuaj yeem kov yeej ntau yam struts nrog yooj yim. Lub viav vias pem hauv ntej thiab nraub qaum, ua ke nrog kev tswj hwm lub hauv paus suab paj nruag, tsim kom muaj kev tsav tsheb zoo, tig txhua lub caij mus rau hauv kev hais kwv txhiaj ntawm tus kheej ntawm lub log.


Kev sib txuas yuav siv sijhawm nruab nrab ntawm USB thiab Bluetooth ua haujlwm, tso cai rau cov tub ntxhais hluas tsav tsheb kom txaus siab rau lawv cov suab paj nruag nyiam thaum caij nkoj. Lub teeb taub hau thiab lub teeb pom kev tsis tsuas yog ntxiv qhov kov ntawm style tab sis kuj ua kom pom kev pom, ua rau cov tsheb fais fab no muaj kev nyab xeeb rau nruab hnub thiab hmo ntuj. Lub domineering ob lub qhov rooj ntxiv qhov tseeb kov, txhim khu kev tsav tsheb tag nrho.

Kev caij tsheb du thiab xis nyob nrog plaub lub log poob siab absorbers, kom ntseeg tau tias cov pob thiab qhov tsis sib xws yog siv zog ua haujlwm. Txhawm rau ntxiv kev yooj yim thiab kev saib xyuas, cov khoom ua si hluav taws xob no tuaj yeem nruab nrog cov chaw taws teeb tswj, cia cov niam txiv coj txoj kev taug txuj kev nyuaj los ntawm qhov deb.

Dab tsi ua rau peb Cov Khoom Ua Si Hluav Taws Xob sib nrug tsis yog lawv cov yam ntxwv xwb tab sis kuj yog tus nqi zoo. Peb caw koj los nug thiab txiav txim, raws li peb zoo siab muab lub Hoobkas ncaj muag muag, ua rau cov kev sib tw ua si zoo tshaj plaws rau txhua tus. Cia koj tus menyuam txais kev xyiv fab ntawm kev tsav tsheb hauv kev ua yeeb yam, tsim kom muaj kev nco zoo nrog peb cov khoom ua si uas muaj txiaj ntsig zoo thiab pom kev zoo nkauj Electric Toy Cars. Zoo siab txais tos rau lub ntiaj teb uas txhua qhov kev caij tsheb yog kev lom zem tshaj plaws, thiab kev xav paub tsis muaj kev cia siab!

Cim npe nrov: hluav taws xob cov khoom ua si tsheb, Tuam Tshoj hluav taws xob cov khoom ua si tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Tsheb Toy To Tsav
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








