Kids Ride On Car Kids Toys Electric Tsheb
Khoom Taw qhia
| Lwm yam cwj pwm | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Zhejiang, Suav teb |
| Nyob deb | 30m |
| Controller Roj teeb | Cov roj teeb qhuav |
| Khoom siv | Yas, EVA |
| Nta | App-Controlled |
| Siv sab hauv / sab nraum zoov | Sab Hauv Tsev - Sab nraum zoov |
| Qauv nab npawb | PHXH-JC000A |
| Tswj Channel | 2 CHANNEL |
| Pob suav nrog | Roj teeb |
| Hwj chim Source | Hluav taws xob |
| Hnub nyoog Range | 2 txog 4 xyoos, 5 txog 7 xyoos |
| qauv tsheb | Cov me nyuam zoo caij tsheb me nyuam cov khoom ua si hluav taws xob tsheb muag JC000A |
| Roj teeb | 12 V7AH*1 |
| Xim | Liab, Blck, Ntsuab, Rose liab |
| Tsav | 40W*2 |
| Khoom loj | 180 * 70 * 70cm |
| Thawv loj | 109 * 61 * 44cm |
| CBM | 0.35 |
| Khoom npe | PHXH-JC000A |
| G.W/N.W | 21.7/17.7 |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | caij cov khoom ua si tsheb Ntim 1. Lub thawv ntawv ruaj khov (7 txheej) 2.Carton board / ua npuas ncauj kem ntawm txhua lub ces kaum ntawm lub thawv kom cov khoom muaj zog 3.Txhua lub tsheb hauv OPP hnab los tiv thaiv khawb 4. Tsheb yog ib feem disassembled kom txuag tau qhov chaw, thiab yuav yooj yim sib dhos thaum cov neeg tau txais nws 5.Txhua qhov ntim nrog rau cov neeg siv phau ntawv siv thiab sib dhos cov lus qhia nrog cov duab 6.Free cov neeg siv khoom logo luam tawm ntawm lub thawv thiab cov ntawv nplaum ntawm lub tsheb 7.Charger & ntsia hlau teeb suav nrog |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 72 x 39.5 x 31 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 21.700 Nws |


Qhov yooj yim ntawm ib lub khawm pib ua kom yooj yim rau cov txheej txheem, cia cov tub ntxhais hluas tsav tsheb mus rau lawv txoj kev taug txuj kev nyuaj nrog yooj yim. Cov kev xaiv rau pem hauv ntej thiab thim rov qab, ua ke nrog cov chaw siab thiab qis qis, muab ntau yam kev txav chaw, ua rau muaj ntau yam kev ua si thiab ua kom muaj kev lom zem ntau teev.


Kev lom zem yuav siv sij hawm nruab nrab ntawm qhov chaw nrog USB thiab MP3 interface, ua tiav nrog cov kab txuas txuas. Koj tus menyuam tuaj yeem txaus siab rau lawv cov nkauj nyiam thaum caij nkoj hauv cov style. Lub zog tso saib feature ua rau cov tub ntxhais hluas tsav tsheb paub txog qib roj teeb, kom ntseeg tau tias lawv tsis nco ib pliag ntawm kev ua si.


Tus nqi txaus siab thiab muaj los ntawm lub Hoobkas ncaj qha muag, peb Cov Chaw Taws Teeb Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob tau cog lus pheej yig yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo thiab cov yam ntxwv. Tus nqi sib tw ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo rau cov niam txiv nrhiav qhov muaj txiaj ntsig zoo, lom zem, thiab muaj kev nyab xeeb rau lawv cov menyuam.

Cim npe nrov: Cov menyuam yaus caij tsheb cov menyuam yaus cov khoom ua si hluav taws xob tsheb, Tuam Tshoj cov menyuam caij tsheb cov menyuam yaus cov khoom ua si hluav taws xob tsheb manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li








