Black Balance Tsheb tuam
Lub tsheb kauj vab dub sib npaug yog tsim los rau cov menyuam yaus, tsom mus rau lub teeb pom kev zoo uas txhim kho kev sib npaug thiab kev tswj hwm. Nws lub hauv paus qis ua kom yooj yim nkag mus rau cov menyuam yaus, txhawb kev kawm nyab xeeb thiab xis nyob. Adjustable nta tso cai rau lub tsheb kauj vab loj hlob nrog tus me nyuam, muab tus nqi txhawb nqa. Lub sleek dub tsim txaus siab rau cov tub ntxhais hluas caij tsheb, ua rau nws tsis yog ib qho cuab yeej kawm xwb, tab sis kuj yog ib qho khoom siv stylish rau kev caij tsheb kauj vab thaum ntxov.
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 12 |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Disc nres |
| Lwm yam cwj pwm | |
| Rim Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev cob qhia log | TSIS MUAJ |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XAM-RH |
| Fork Suspension | TSIS MUAJ |
| Qhov hnyav tag nrho | 5 |
| Net nyhav | 4.5 |
| Hom Pedal | Bead Pedal |
| Ntev (m) | 0.8 |
| Load Capacity | 120 kg |
| Khoom npe | Cov menyuam caij tsheb kauj vab |
| Ntim thiab xa khoom | |
| Ntim Cov Lus Qhia | 1pcs / CPS, Peb cov khoom yog thawv, thiab peb tuaj yeem pab txhawb kev ntim khoom. |
| Kev Muag Khoom: | Ib yam khoom |
| Ib pob loj: | 65 x 10 x 30 cm |
| Ib qho hnyav tag nrho: | 5. 000 kg |

GROWS Nrog koj: me nyuam yaus kev ua si nawv sib npaug tsheb tuam tsim nrog lub nrawm tso tawm. Nws yog ib qho zoo heev uas kho qhov siab ntawm lub rooj zaum thiab lub handlebar. Ua qhov no yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov tub ntxhais hluas pib kawm caij tsheb kauj vab. Lub rooj zaum yog 13"- 16.73" (33.5-42.5cm) adjustable. Lub handlebar yog 21" - 23.23" (53.5cm - 59cm) adjustable. Koj tuaj yeem hloov txoj haujlwm tsim nyog raws li koj tus menyuam qhov siab. Fits cov menyuam yaus hnub nyoog 18 hli txog 5 xyoos


SAFE yog qhov tseem ceeb: Qhov kev sib npaug no cov tsheb kauj vab tsim los ntawm cov hlau tsis xeb hlau. Puncture-resistant EVA Ua Npuas Ncauj log tsheb - tsis tas yuav tsum tau ua kom muaj zog, pab muab kev caij tsheb du thiab PP log txhim khu kev ruaj ntseg

Cim npe nrov: Tuam Tshoj dub tshuav tsheb tuam manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej: Tsheb kauj vab Tsis muaj pedals
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li



