Menyuam mos Balance Bike 2 Xyoos
Khoom Taw qhia
| Fork Khoom | Hlau |
| Gears | Ib leeg ceev |
| Log Loj | 10" 12" |
| Ncej Khoom | Hlau |
| Braking System | Pem hauv ntej thiab nram qab log V nres |
| Rim Khoom | Hlau Alloy |
| Ncej hom | Hard Frame (Tsis yog rear Damper) |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Xingtai, Hebei, Suav |
| Hom Lub Npe | DAODEBAO |
| Qauv nab npawb | XXKL-HP 1208 |
| Qhov hnyav tag nrho | 3.8kg ua |
| Net nyhav | 3.2kg ib |
| Hom Pedal | Lwm yam pedals |
| Ntev (m) | 1.2 |
| Load Capacity | 70kg ua |
| Khoom npe | Kids Balance Bike |
| Khoom siv | Ib puag ncig phooj ywg |
| Loj | 12 14 16 20 Ntiv OEM |
| Saddle | Yooj yim |
| Lub log | Roj Hmab Cua Tire / EVA log / Yas log |
| Hnub nyoog | 1-5 Cov Me Nyuam Laus |
| Xim | Multicolor, OEM |
| Style | Zoo tshaj Baby Tsheb kauj vab |
| Daim ntawv thov | Sab nraum zoov cycling / On-Road |
| OEM & ODM | Tau txais |
| Ntim Cov Lus Qhia | 2pc / ctn, SKD 85%, Txais kev ntim khoom |
| Chaw nres nkoj | tianjin chaw nres nkoj lossis chaw nres nkoj |
| Muaj peev xwm muab khoom | 3000 Teeb / Teeb ib hlis |
𝐀𝐝𝐣𝐮𝐬𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐒𝐞𝐚𝐭: Peb 12 nti cov menyuam caij tsheb kauj vab yog tsim los loj hlob nrog koj tus menyuam. Lub rooj zaum tuaj yeem hloov kho tau yooj yim ntawm 12"-15" kom haum rau lawv qhov siab, ua kom muaj kev nyab xeeb thiab kev caij tsheb ntawm tus kheej
𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐭𝐞𝐬 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐨𝐫𝐝𝐢𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧: Peb lub tsheb kauj vab sib npaug tsis muaj pedals yog lub cuab yeej zoo tshaj plaws los pab koj tus menyuam txhim kho lawv cov kev sib npaug thiab kev sib koom tes. Los ntawm kev kawm kom sib npaug thiab tswj tsis tau siv lub log kev cob qhia, lawv yuav tau txais kev ntseeg siab thiab npaj tau zoo dua rau kev caij tsheb kauj vab ib txwm muaj.
𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭𝐰𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐞𝐞𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐃𝐮𝐫𝐚𝐛𝐥𝐞 lb, ua rau nws yooj yim rau koj tus menyuam caij thiab taug kev. Nws tuaj yeem tiv taus qhov ntxhib thiab ntuav ntawm kev siv txhua hnub, ua kom muaj kev lom zem ntev rau koj tus me nyuam
𝐒𝐚𝐟𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐞𝐜𝐮𝐫𝐞: Cov menyuam yaus lub laub tsheb kauj vab nta puncture-resistant & anti-slip EVA ua npuas ncauj log tsheb uas muab kev caij tsheb du thiab ruaj khov ntawm txhua qhov chaw, Nws kuj tau nruab nrog lub rooj zaum thiab cov rooj zaum muaj kev nyab xeeb. 360 degree rotatable handlebar tiv thaiv tus menyuam raug mob
𝐅𝐮𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐄𝐚𝐬𝐲 𝐭𝐨 𝐑𝐢𝐝𝐞: Nrog nws cov qauv tsim ergonomic thiab intuitive tswj, peb 12 '' cov me nyuam caij tsheb kauj vab sib npaug rau koj tus menyuam tam sim no. Lawv yuav txaus siab rau ntau teev ntawm kev ua si sab nraum zoov thaum txhim kho kev caij tsheb tseem ceeb thiab muaj kev tawg
Cim npe nrov: me nyuam mos caij tsheb kauj vab 2 xyoos, Tuam Tshoj me nyuam yaus caij tsheb kauj vab 2 xyoos manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li



